Więcej zszywek ze źródła

poczytaj24.pl

Arcymistrz - Piotr Bojarski... Pętla - Piotr BojarskiZadus... Zatańczmy peyotl-stepa - To... Lunarium. Krzyk 1 - Szymon ... Romeo i Julia. Literatura k... Zaopiekuj się mną. Bari, wy... Spokojnie, to nie inwazja -... Nad piękną, modrą Dřevnicą ... Jeden na milion - Martin Re...
poczytaj24

poczytaj24

Dodane 19.03 o 12:27 z

poczytaj24.pl

Obserwuj

4-godzinne ciało - Timothy FerrissTo nie jest kolejna

książka o diecie lub fitnessie. 4-godzinne ciało to owoc ponaddziesięcioletnich obsesyjnych poszukiwań sposobu na złamanie kodu ludzkiego ciała. Podsumowuje spostrzeżenia setek najwybitniejszych sportowców i dziesiątków lekarzy, a także rezultaty tysięcy godzin zaskakujących osobistych eksperymentów. W wielu różnych miejscach – w ośrodkach przygotowań olimpijskich, ale również w czarnorynkowych laboratoriach, w Dolinie Krzemowej, ale także w Republice Południowej Afryki – Tim Ferriss, autor bestsellerowej książki 4-godzinny tydzień pracy, szukał odpowiedzi na kluczowe pytanie: Spośród wszystkich czynników fizycznych, jakie najmniejsze zmiany mogą wywoływać najbardziej zauważalne skutki? Dowiesz się (na każdy temat wystarczy maksymalnie 30 minut): ► Jak schudnąć 10 kilogramów w ciągu 30 dni (bez ćwiczeń) na superprostej diecie Slow-Carb ►Jak zapobiec przyrostowi tkanki tłuszczowej w okresach obżarstwa (Boże Narodzenie, święta, weekendy) ►Jak zwiększyć redukcję tkanki tłuszczowej o 300% za pomocą kilku worków lodu ►Jak Tim zapewnił sobie 15-kilogramowy przyrost mięśni w ciągu 28 dni – nie zażywając sterydów i spędzając w siłowni w sumie 4 godziny ►Jak to zrobić, żeby spać tylko 2 godziny na dobę, a mimo to czuć się wypoczętym ►Jak zapewnić kobiecie 15-minutowy orgazm ►Jak trzykrotnie podnieść poziom testosteronu i podwoić liczbę plemników ►Jak w ciągu 12 tygodni zwiększyć pokonywany dystans z 5 kilometrów do 50 kilometrów ►Jak wyleczyć „trwałe” urazy ►Co zrobić, żeby po upływie 6 miesięcy podnosić nawet 75 kilogramów więcej ►Jak sfinansować sobie wakacje na plaży, odbywając jedną wizytę w szpitalu *** Timothy Ferriss przedstawia w swojej książce fascynujące studium nieograniczonych możliwości człowieka. Ta specyficzna recepta na zdrowie i doskonałą formę psychofizyczną zawiera praktyczną wiedzę o funkcjonowaniu organizmu popartą wieloletnimi badaniami autora.  Przesłanie jest jasne: „Zdrowie i kondycja fizyczna są twoim wyborem”. Ferriss uczy, jak tego wyboru dokonywać i wykorzystywać w pełni swój potencjał. Po przeczytaniu tej książki zdasz sobie sprawę, że jesteśmy silniejsi, niż przypuszczamy, i mamy więcej siły w naszym ciele, niż nam się wydaje. Dla wielu czytelników – tak jak dla mnie – NIEMOŻLIWE stanie się MOŻLIWE. Warunek jest jeden: wzięcie za swoje zdrowie pełnej odpowiedzialności. Brawo Tim! Ewa Foley, trener rozwoju osobistego, autorka książki Zakochaj się w życiu

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: