ruda06

ruda06

Dodane 6.06 o 18:36
Obserwuj
4 kg na rękę ;D wiem, że szału nie ma ale do tej pory cwiczylam z obciążeniem 2 kg bo tylko takie miałam i nie ma co się od razu rzucać na głęboką wodę. wczoraj mój brat kupił hantle z obciążeniem max 10 kg na rękę i ja sobie korzystam przy okazji :) i nowym zakupem są też rękawiczki fitness. z takimi gadżetami aż przyjemniej się ćwiczy :)

4 kg na rękę ;D wiem, że szału nie ma ale do tej

pory cwiczylam z obciążeniem 2 kg bo tylko takie miałam i nie ma co się od razu rzucać na głęboką wodę. wczoraj mój brat kupił hantle z obciążeniem max 10 kg na rękę i ja sobie korzystam przy okazji :) i nowym zakupem są też rękawiczki fitness. z takimi gadżetami aż przyjemniej się ćwiczy :)

Zszywka przypięta także na tablicach:
Uroda Zdrowie
Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: