Więcej zszywek z tablicy

Pomysły

Mój hit w walce z trądzikie...
Pięć sposobów na mocne pazn...
4 sprawdzone sposoby jak za...
Sprawdzone sposoby na białe...
ttt
Peeling KAWOWO-KOKOSOWY i W...
Domowe wybielanie zębów

Pó...
3 Wody przyśpieszające META...
Jak w łatwy sposób zapamięt...
...
Letni koktajl odchudzający ...
Porysowane płyty? - To nie ...
jeszcze raz od nowa zabiera...
° NOSE ° CONTOUR°
Moja nowa perełka ;) W walc...
pięknie :)
Ćwiczenia którym zawdzięcza...
Domowy PEDICURE... Doprowad...
COOKIE DOUGH !!!
1/2 kostki...
...
Zakładka do książki z wąsem...

Więcej zszywek ze źródła

modnepaznokcie.pl

20 Pomysłów na Ciemne Pazno... Eleganckie Paznokcie- TOP 2... Zjawiskowy Manicure na Zimę... TOP 20 Inspiracji na Świąte... Paznokcie w Kolorze Butelko... Zimowe Paznokcie w Modnej O... Sweterkowe Paznokcie w Modn... Modne Paznokcie na Jesień –... Butelkowa Zieleń na Paznokc...
luuvmyzayn

luuvmyzayn od adusia3009

Dodane 17.05 o 13:47 z

modnepaznokcie.pl

Obserwuj

4 sprawdzone sposoby jak zapuścić długie naturalne

paznokcie... Na pewno wiele z was ma problem z zapuszczeniem paznokci. Są one łamliwe, rozdwajają się i trzeba je obciąć. A to niestety psuje nam humor. Dlatego dzisiaj przedstawię wam 4 sposoby na zdrowe i długie paznokcie. 1... Witaminy – bardzo ważna jest witamina A, odpowiada ona za problemy z naszymi paznokciami oraz wzrokiem. Następną ważną witaminą jest witamina B, której najwięcej zawierają drożdże piwne, wątróbka, orzechy i produkty pełnoziarniste. Dla prawidłowego wzrostu paznokci ważnym minerałem jest także cynk. Niedobór cynku powoduje pojawianie się białych plamek na paznokciach. Najwięcej cynku zawierają ryby, owoce morza, słonecznik, jaja, dynia i mięso drobiowe. 2. Odżywki do paznokci... W celu wzmocnienia paznokci należy malować je specjalnymi odzywkami. np. odzywka Nivelazione czy Eveline 8in1 które przeznaczone są do rozdwajających, łamliwych i kruchych paznokci oraz np. Sally Hansen, Nailgrowth Miracle, która powoduje szybszy wzrost paznokci. Sprawia, że paznokcie są długie i się nie rozdwajają. 3. Polecam również domowe sposoby na piękne paznokcie. Jednym z nich jest moczenie naszych paznokci w oliwie z oliwek albo olejku rycynowym przynajmniej 2 razy w tygodniu oraz smarowanie paznokci sokiem z cytryny. 4. Piłowanie paznokci... Najlepiej piłować paznokcie szklanym, papierowym lub kamiennym pilnikiem. Nie polecam używania metalowych pilników, ponieważ powodują one rozdwajanie paznokci.

Zszywka przypięta także na tablicach:
Paznokcie paznokcie Pomysły pazury +10 innych
Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: