Więcej zszywek z tablicy

Święta

25 dni do świąt! ❄️
26 dni do świąt! Kiedy maci...
27 dni do świąt!
28 dni!
29 dni! ❄️
Kochani, równy miesiąc do ś...
31 dni do świąt! ❄️
32 dni do świąt! ❄️
33 dni!! ❄️
34 dni do świąt! Ahh chocia...
35 dni do świąt! I znowu we...
36 dni do świąt!
37 dni do świąt! Chwilą spo...
38 dni do świąt!
39 dni!!
4o dni do świąt! Jak wasze ...
41 dni!!!
42 dni do świąt! Co myślici...
43 dni do świąt!
44 dni do świąt!
45 dni do świąt!
46 dni do świąt! ❄️
47 dni do świąt! ❄️
48 dni do świąt ❄️
49 dni do świąt!
50 dni do świąt!
ChceJuzSwieta

ChceJuzSwieta

Dodane 11.11 o 11:34
Obserwuj
43 dni do świąt!

43 dni do świąt!

Zszywka przypięta także na tablicach:
Odliczanie - 2021
Zgłoś naruszenie

BlackPerl

jak byłam dzieckiem to co roku kolędowałam, i zawsze przebrana za "czorta" z widłami, dużo śmiechu i zabawy, i kasa na cukierki też była... mega czasy i cieszę się z tych wspomnień..dziś też bym poszła ale brak "kompanów"...

1  |  13.11 o 17:41  

Pheebs

Dzieci nie mam, a sama też nie kolędowałam, bo w miejscowości w której mieszkam o dziwo się tego nie robi. Szkoda :( Po kolędzie przychodzi tylko ksiądz z dwoma ministrantami, którzy albo coś pomruczą pod nosem albo i nie, tylko zabierają kasę i żegnam. A mi to się zawsze marzyło takie typowo ludowe kolędowanie w strojach itd. Jedyne co to można sobie pośpiewać kolędy podczas mszy

3  |  11.11 o 17:27   Pokaż odpowiedzi

agusiapiotrus

Ojjj tak! Całym podwórkiem kolędowaliśmy. Achh jakie to były piękne czasy :)).Nie mam dzieci, ale gdybym miała to nie kolędowałyby, gdyż tu gdzie obecnie mieszkam nie znają takiego zwyczaju :')

2  |  11.11 o 14:15  

Just_Me_

O tak ! ♥️ kolędowanie było .. ale tylko kiedy spędzałam Święta u babci na wsi ☺️ to był taki wspaniały czas, że aż łezka się w oku kręci na samo wspomnienie ☺️♥️ ... mój synek nie kolęduje ... w ogóle mam wrażenie, że ta tradycja już "umarła" ... a szkoda ... ludzie teraz wolą Halloween ... przykre ... Miłego dnia ♥️☃️❄️

3  |  11.11 o 12:07   Pokaż odpowiedzi

ChceJuzSwieta

Czy jak byliście dziećmi, koledowaliscie? My tak i to bardzo długo! Czy wasze dzieci kolędują?

3  |  11.11 o 11:35  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: