margaritta94

margaritta94

Dodane 9.11 o 5:52
Obserwuj
44 dni do świąt. Uwielbiam Święta Bożego Narodzenia. A wy?? Jakie macie tradycje, zwyczaje

44 dni do świąt.

Uwielbiam Święta Bożego Narodzenia. A wy?? Jakie macie tradycje, zwyczaje

Zgłoś naruszenie

agusiapiotrus

Też uwielbiam ❤️ W moim domu rodzinnym tradycją jest ubieranie drzewka w dzień wigilii. Jechaliśmy z tatą sankami po choinkę (to były czasy gdy był jeszcze śnieg w święta). Co roku każdy z nas wybierał lub dostawał bombkę (to zostało mi do dziś i każdego roku kupuje 1 bombkę w dniu zakupu choinki), kolacja z całą rodziną, prezenty i ogólnie atmosfera radości. Gdy wyprowadziłam się z domu zaczęłam ubierać choinkę dużo wcześniej :)))

1  |  9.11 o 14:20   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: