Więcej zszywek z tablicy

motywacja

dziewczyny walczcie o swoje...
pozdrawiam dzis z cheat day...
Dzis moj 80 dzien odchudzan...
hej kochane, dzis pomimo wi...
jakby ktos byl ciekawy co m...
Wszyscy mowia ze najgorsze ...
takiego porownania jeszcze ...
ja lece na trening, mimo ze...
zdjecie z dzis i sprzed 2 m...
jak wam mija dzien? u mnie ...
trochę smiechu nie zaszkodz...
dzis sprobowalam 2 czesci m...
ja od dzis zaczynam :)
Dzis mi sie strasznie nie c...
czy ktoras z was robi/robil...
dzis wlecial ten trening, b...
to byl dzis moj "glown...
zawsze wstawiam co 10 dni z...
#50 powinnam sie mierzyc ju...
#46 dzien, dzis pocwiczone:...
u mniw dzis taka przekąska,...
hej dziewczyny, jak wam idz...
hej dzis mija #40 dzien moj...
wreszcie cos zaczelo sie dz...
ostatnio z cwiczeniami dosy...
postanowilam zrobic dzis ro...
lukex

lukex

Dodane 4.08 o 21:50
Obserwuj
#46 dzien, dzis pocwiczone: turbo spalanie z centrum sportowca, tiffany boczki i abs 8 min, a jeszcze przede mna przysiady, wykroki i skakanka- a czuje straszny niedosyt (niestety karnet na silownie sie skonczyl i trzeba sobie radzic cwiczac w domu) ;D A wy cos dzis cwiczilyscie? jak minal dzien? Zdrowo czy jednak nie bardzo? Juz sie nie moge doczekac srody az znow sie zmierze i dodam kolejne zdjecia mojej przemiany na zszywke :)

#46 dzien, dzis pocwiczone: turbo spalanie z centrum

sportowca, tiffany boczki i abs 8 min, a jeszcze przede mna przysiady, wykroki i skakanka- a czuje straszny niedosyt (niestety karnet na silownie sie skonczyl i trzeba sobie radzic cwiczac w domu) ;D A wy cos dzis cwiczilyscie? jak minal dzien? Zdrowo czy jednak nie bardzo? Juz sie nie moge doczekac srody az znow sie zmierze i dodam kolejne zdjecia mojej przemiany na zszywke :)

Zszywka przypięta także na tablicach:

motywacja

dieta

fit

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: