Mrs_cherry

Mrs_cherry

Dodane 14.05 o 4:07
Obserwuj
47/52 Kolejna, po Pułapka uczuć, część trylogii opowiadającej o miłosnych perypetiach Layken Cohen i Willa Coopera. Layken i Willa łączy więcej niż typowe młode pary. Mają za sobą podobne doświadczenia, podobne potrzeby. Oboje stracili rodziców i muszą poradzić sobie z wychowaniem młodszego rodzeństwa, zbyt wcześnie osieroconego. Wygląda na to, że są dla siebie stworzeni. Ich związek rozpada się jednak w momencie, gdy na drodze Willa pojawia się Vaughn, jego dawna miłość. Chłopak utrzymuje z nią kontakt, mimo że wie, iż Layken może mu nie wybaczyć kłamstw. Czasami dwoje ludzi musi się rozstać, by zdać sobie sprawę z tego, jak bardzo siebie potrzebują. Czy Willowi uda się naprawić to, co zniszczył, zanim rozstaną się z Layken na zawsze i już nigdy więcej nie zobaczą? (pobrałam e-book z chomikuj. Nie posiadam wersji pdf)

47/52 Kolejna, po Pułapka uczuć, część trylogii

opowiadającej o miłosnych perypetiach Layken Cohen i Willa Coopera. Layken i Willa łączy więcej niż typowe młode pary. Mają za sobą podobne doświadczenia, podobne potrzeby. Oboje stracili rodziców i muszą poradzić sobie z wychowaniem młodszego rodzeństwa, zbyt wcześnie osieroconego. Wygląda na to, że są dla siebie stworzeni. Ich związek rozpada się jednak w momencie, gdy na drodze Willa pojawia się Vaughn, jego dawna miłość. Chłopak utrzymuje z nią kontakt, mimo że wie, iż Layken może mu nie wybaczyć kłamstw. Czasami dwoje ludzi musi się rozstać, by zdać sobie sprawę z tego, jak bardzo siebie potrzebują. Czy Willowi uda się naprawić to, co zniszczył, zanim rozstaną się z Layken na zawsze i już nigdy więcej nie zobaczą? (pobrałam e-book z chomikuj. Nie posiadam wersji pdf)

Zszywka przypięta także na tablicach:
PRZECZYTANE 2015 książki
Zgłoś naruszenie

madelaain

Poproszę, [wyświetl email]

 |  24.11 o 13:12  

Ona_7

Poproszę [wyświetl email] z góry dziękuję :D

 |  26.10 o 20:59   Pokaż odpowiedzi

szczesliwa1818

Poproszę [wyświetl email] z gory bardzo dziekuje :)

 |  18.10 o 9:05   Pokaż odpowiedzi

bycmozeksiezniczka

poproszę [wyświetl email]

 |  17.10 o 17:05   Pokaż odpowiedzi

DariaK94

poproszę [wyświetl email]

 |  26.03 o 13:42   Pokaż odpowiedzi

vampisreal

poprosze [wyświetl email]

 |  7.07 o 13:21   Pokaż odpowiedzi

megi251

poproszę i z góry dziękuje :) [wyświetl email]

 |  21.05 o 13:40   Pokaż odpowiedzi

Karolka450

katieliss94, Nieprawdaż?

 |  14.05 o 19:48  

katieliss94

Świetna książka <3 powoli Colleen Hoover staje się moją ulubioną autorką :D

 |  14.05 o 12:45  

Karolka450

Właśnie czytam :-D mam wszystkie trzy :-)

 |  14.05 o 8:15  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: