Hellas26

Hellas26 od ChceJuzSwieta

Dodane 6.11 o 7:29
Obserwuj
48 dni :). Dodając to zdjęcie mamy świadomość tego, że możemy stracić czytelników. Lecz mamy nadzieję że tak nie będzie. Pamiętajcie, że miłość to nic złego! Jeśli ktoś nie robi krzywdy drugiej osobie to nic złego! Mam nadzieję, że nasi czytelnicy są tolerancyjni. Poza tym piękne zdjęcie!

48 dni :).

Dodając to zdjęcie mamy świadomość tego, że możemy stracić czytelników. Lecz mamy nadzieję że tak nie będzie. Pamiętajcie, że miłość to nic złego! Jeśli ktoś nie robi krzywdy drugiej osobie to nic złego! Mam nadzieję, że nasi czytelnicy są tolerancyjni. Poza tym piękne zdjęcie!

Polubili: Truskaffka666
Zszywka przypięta także na tablicach:
Maraton życia. Fotografie
Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Marta_Regula

Oj, oj to faktycznie nie do końca zrozumiałam. nie mniej jednak podtrzymuję całą resztę oprócz ilości dni

 |  8.11 o 15:52  

klaudia9880

48 dni do świąt a nie związku

1  |  1 8.11 o 14:23  

Marta_Regula

48 dni? to jeszcze nie miłość to jest jeszcze zauroczenie i zakochanie poczekajmy 10 lat niech pierwsza chemia minie i zacznie się relacja, budowanie prawdziwej jedności a na pięknych ciałach niedoskonałości. Tak, wtedy będzie się czym pochwalić, to będzie miłość.

6  |  6 7.11 o 11:30   Pokaż odpowiedzi

munir

Miłość zwycięża wszystko... zaczarowane zdjęcie... milego

4  |  6.11 o 19:29  

puczapucza

Tolerancja jak najbardziej :) miłego dnia :)

4  |  6.11 o 9:32  

Just_Me_

Witam Świątecznych Zszywkowiczów :) pięknego dnia i pysznej porannej kawki (jeśli pijecie) ;)

7  |  6.11 o 8:08  

agusiapiotrus

love is love :) miło wejść tutaj rano i odliczać z wami :))) Dzień dobry!

7  |  6.11 o 8:03  

Hellas26

Dzień dobry świecie nasz ♡

5  |  6.11 o 7:26  

milibarcamili

Dzień dobry :) Miłość to piękne uczucie i jeśli jest zdrowym(w sensie człowiek z człowiekiem,(ponieważ do zwierząt jest inna miłość )a nie np. osoby dorosłej do niemowlaka lub dziecka kilkuletniego ) nikt nie powinien się komuś wtracac ani brzydko odnosić do takich osób.... zresztą piękne zdjęcie i wiedzcie, że mnie nie stracicie;} pozdrawiam Cieplutko Kochani ❤️

6  |  6.11 o 7:26   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: