Mrs_cherry

Mrs_cherry

Dodane 17.06 o 21:28
Obserwuj
48/52 Layken i Will biorą w końcu ślub. Ich znajomość pełna była wzlotów i upadków, miłość pomogła im jednak przetrwać wszystkie trudne chwile. Teraz, po ślubie, mają kilka dni dla siebie i mogą cieszyć się wymarzonym „weekendem miodowym”. To dla nich okazja, by powspominać przeszłość. Will woli nie wracać do bolesnych chwil, ale Layken chce wiedzieć wszystko. A przede wszystkim interesuje ją, jak ich historia wyglądała właśnie z jego perspektywy. Will dzieli się z nią więc najskrytszymi myślami i opowiada o swoich uczuciach, nie ukrywając absolutnie niczego… (pobrałam e-book z chomikuj. Nie posiadam wersji pdf)

48/52 Layken i Will biorą w końcu ślub.

Ich znajomość pełna była wzlotów i upadków, miłość pomogła im jednak przetrwać wszystkie trudne chwile. Teraz, po ślubie, mają kilka dni dla siebie i mogą cieszyć się wymarzonym „weekendem miodowym”. To dla nich okazja, by powspominać przeszłość. Will woli nie wracać do bolesnych chwil, ale Layken chce wiedzieć wszystko. A przede wszystkim interesuje ją, jak ich historia wyglądała właśnie z jego perspektywy. Will dzieli się z nią więc najskrytszymi myślami i opowiada o swoich uczuciach, nie ukrywając absolutnie niczego… (pobrałam e-book z chomikuj. Nie posiadam wersji pdf)

Zszywka przypięta także na tablicach:
książki PRZECZYTANE 2016 Książki i filmy inne
Zgłoś naruszenie

madelaain

Poproszę, [wyświetl email]

 |  24.11 o 13:22  

gabinka95

poproszę ;) [wyświetl email]

 |  25.02 o 16:00  

vampisreal

poproszę jak ktoś ma [wyświetl email]

 |  7.07 o 13:21  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: