Więcej zszywek z tablicy

Święta

38 dni!
39 dni! Podobno niedługo ma...
4o dni!
41 dni do świąt! Wiecie że ...
42 dni! Jak to szybko leci!
43!
44 dni! Sluchaliscie już pi...
45 dni!
46 dni do świąt! Miłego wee...
47 dni do naszych wyczekiwa...
48 dni :). Dodając to zdjęc...
48 dni :). Dodając to zdjęc...
49! Już bliżej niż dalej
5o dni! Coraz bliżej święta...
51!
52 dni do świąt! Wy też uwa...
53 dni! Wesołych świąt kochani
54 dni, mimo że wielu z was...
55!
56 dni do świąt! Miłego dni...
57!!!
58 dni kochani!
59 dni! Plany na weekend?
60 dni!
61 dni! Lubicie góry?
62 dni! Jak przygotowania d...
ChceJuzSwieta

ChceJuzSwieta

Dodane 5.11 o 6:27
Obserwuj
49! Już bliżej niż dalej

49! Już bliżej niż dalej

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Just_Me_

A tak przy okazji chciałabym "powiedzieć" , że te Nasze codziennie poranne rozmowy tutaj + te piękne zdjęcia.. sprawiają , że moje poranki są jeszcze fajniejsze .. dodatkowy uśmiech od rana ;) popatrzcie jak można miło spędzać cząstkę dnia z ludźmi, których się realnie nie zna :) Fajnie, że jesteście... i dzięki za te poranne pogadanki.. a osobie prowadzącej ten profil za to, że go stworzyła i cieszy Nasze oczy pięknymi zdjęciami :) :**

5.11 o 8:59      3  |  Pokaż odpowiedzi

milibarcamili

muszę się wam czymś pochwalić... choć może to głupio zabrzmi i być może dość późno ale lepiej teraz niż wcale zdecydować się na taki krok.....:w tym roku po raz pierwszy jako firma (jakoś wcześniej nie zwracalam aż tak wielki uwagi :( ) zdecydowałam się na otwartość w sprawie zwierząt w pracy i rzetelną pomoc tym biedakom z schroniska ... wygląda to tak, że pracownicy którzy posiadają psiaki lub koty w umówione dni przyptowadzaja je do pracy(saminsie dogadali kiedy koty a kiedy psy aby nie było zgryzu )i wiecie co to był świetny krok i mam jeszcze bardziej zadowolona i zrelaksowana drużynę, a jeśli chodzi o pomoc dla zwierząt to po prostu 2 razy w miesiącu chętni w godzinach pracy i ja jedziemy kupić karmę zabawki i koce, lekarstwa, miski czy co tam akurat potrzebne i zawozimy do schronisk w okolicy.... te zwierzęta na prawdę potrzebują pomocy i miłości a my choć może niewiele ale staramy się im pomóc i udzielić odrobinę miłości....

5.11 o 8:20      4  |  Pokaż odpowiedzi

Just_Me_

Zaszyłabym się w takim domku chociaż na weekend.. sama, z książką i wielkim kubkiem kawy... z "last Chrismas" w tle... /słuchacie w tym roku już świąteczne piosenki? w radiu jeszcze nie grają, ale reklamy w TV już są :) miłego dnia:*

5.11 o 8:13      3  |  Pokaż odpowiedzi

Hellas26

Mój idealny domek a co tam niedźwiedzie mówią , że śpią i tylko tak piszą :)

5.11 o 7:26      2  | 

Hellas26

Zastanawiam się co jest bliżej niż dalej w naszym życiu?

5.11 o 7:21      3  |  Pokaż odpowiedzi

milibarcamili

dzień dobry :) rzeczywiście pozostało już niewiele czasu.... macie już upatrzone lub zakupione prezenty.... A może robicie coś manualnie...? Macie jakieś pomysły?

5.11 o 6:33      3  |  Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
malinka_89
ARIADNA33
SzalonyPielgrzym
milibarcamili
Hellas26
UltraRareGirl
kamilatoja
Saniya94
m_legutko
szieea

oraz 6 innych użytkowników

Zszywka przypięta na tablicach:

Użytkownicy także przypinają:

ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY