Zgłoś naruszenieZgłoś naruszenie

Więcej zszywek z tablicy

Pomocne

sposób na plamy
paleta 2
paleta 1
paleta
sposób na wilgoć
pokruszony puder to nie pro...
choinkowa serwetka
Składanie prześcieradła na ...
śnieżynki
obrazy/fotografie
Papierowe osłonki (można uż...
miary
wiązanie szalika
MASECZKA Z KURKUMY

Zastana...
koczek
kokradka
Prosty sposób jak pozbyć si...
oznaczenie przypraw
PLAMY OD POTU

> Biała B...
z ducka
jak składać ubrania
Precz muszkom owocówkom!
Do...
z serwetki
ciekawe zastosowanie budyniu
upięcie
Sposób na potargane uchwyty...

Więcej zszywek ze źródła

otwarto.pl

ćwiczyła któraś z was a6w? ... POMOCY! 
Miałam wcześniej s... 5 sposób na blizny potrądzi... 4 sposób na blizny potrądzi... 3 sposób na blizny potrądzi...
Zobacz profil
krzywa88

krzywa88

Dodane 21.02 o 13:25 z

otwarto.pl

 42035

5 sposób na blizny potrądzikowe


5. Olive Oil - Oliwa z oliwek jest w niej mnóstwo żelaza i witaminy A, D, E, C, B1 i B2. Witamina E jest coraz częściej postrzegana jest jako ważny gracz w pomocy walki z procesem starzenia. Oliwa z oliwek jest bogata w przeciwutleniacze i jest to także dobry środek przeciwzapalny pomaga zapobiec trądzikowi i skutecznie usuwa blizny potrądzikowe. Ponieważ oliwa z oliwek nie zatyka porów, skutecznie rozpuszcza brud i olej uwięziony w naszych już zatkanych porów, jest bardzo dobry w leczeniu blizny potrądzikowych jak i w samym trądziku. Przed pójściem spać za pomocą oliwy wykonać delikatnie masaż skóry twarzy, koncentrując się na punktach zapalnych. Kontynuuj masaż przez kilka minut, aż poczujesz, że Twoje pory są całkowicie nasycone. Rozłóż ciepły ręcznik na twarzy, albo wykonaj parówkę (wrzątek wlewamy do miski, schylamy głowę nad miskę zakładamy recznik na głowę i tak spędzamy od 15minut do 30min.) a tym samym otworzą się pory. Delikatnie zetrzyj nadmiar oleju. Powtórz tą czynność 1-2 razy przed płukaniem twarz zimną wodą.

, aby dodać komentarz.

pinspire

działaa ?!?!?!

25.02 o 18:17    | 

darraj

bardziej wyglada na tradzik aktywny. ja mialam tradzii pozbylam sie dzieki roaccutane. mam blizne an jednym policzku zadne kremy nie dzialaly. neistety. u mojego brata to samo. takze wydaje mi sie ze na blizny tylko laser. pzodro

26.02 o 8:07    | 

Madzialena21

Też miałam takie problemy, i stosowałam taka metodę mycia twarzy, jest to OCM, tylko ja mieszałam olejek rycynowy z olejem i oliwką kwiatową żeby ładny zapach miało :) Najpierw zmywałam makijaż płynem micelarnym, potem myłam twarz żelem i po osuszeniu twarzy stosowałam OCM i jeszcze troche ztonizowałam. Potem twarz smarowałam maścią witaminową (taką czerwoną gojącą) i na to sudocrem. Na początku spróbowałam sam sudocrem ale twarz była trochę sucha więc kiepsko sie rozcierało, ale za to na jednym policzku po 3 dniach zeszło mi wszystko :D Drugi policzek, nie wiem czemu ale jest jak park Yellowstone :D nie mogę go zagoić :D ale maść witaminowa i sudocrem dużo mi pomagają, już prawie nie mam zaskórników na czole :) na youtube wpiszcie sobie How to OCM, kobieta to dobrze pokazała :)

1.03 o 20:24    | 

Mirta2012

To na zdjęciu to nie blizny, tylko aktywny trądzik...

8.03 o 14:07    | 

x3caroline

fajnie jak by tak znikało , wypróbuje ;) moj DIY BLOG http://x3caroline.blogspot.com/

12.03 o 18:00    | 

Kozes

a to ważne czy to blizny czy trądzik aktywny? -.- ważne, że metoda działa ;)

13.03 o 16:46    | 

madlen191991

To zdjęcie osoby która miała wykonany zabieg z kwasami!!!

13.03 o 21:43    | 

darraj

oczywiscie ze wazne bo jesli nie wyleczysz tradziku poprawnie i zaczniesz dzialac czymkolwiek mzoesz pogorszyc i miec zbliznwoacenia takie jak na zdj. poza tym ta fotka nie jest od tej metody. takze nie radze samemu leczyc tradziku czy blizn. udac sie do specjalisty. pzodro

16.03 o 12:51    | 

Qusik

Dokładnie, niektóre osoby naczytają się takich "rad", zastosują, a później wielkie zdziwienie, bo stan się pogorszył.. nie róbcie eksperymentów na sobie!

21.03 o 15:08    | 

beatamarysia

fajna stronka, a ja bym powiedziała, że już są tam blizny... to że jest tam jeden pryszcz to nie oznacza, że trądzik jest aktywny... Na moje blizny podziałał płyn Hydroviton , z mocno czerwonych zrobiły się dużo bledsze, znalazłam go na acnegone.pl jak na razie nie mam mu nic do zarzucania

21.01 o 17:40    | 

darraj

beatamarysia, to nie sa blizny..

22.01 o 7:28    | 

beatamarysia

darraj, skoro tak uważasz, może się mylę

28.02 o 14:21    | 

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
FreeSpirit
darunia0503
monia130591
langusta77
Ewacia06
paulasiwa
uledzga
pitupituu
czajusia
Agnieszka2

oraz 29 innych użytkowników

Zszywka przypięta na tablicach:

Także przypięli do swoich tablic:

Użytkownicy także przypinają:

ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY