Więcej zszywek z tablicy

Heh

rysunek
500 g twarogu sernikowego z...

Więcej zszywek ze źródła

zjemto.pl

serniczek Sernik na zimno tiramisu 

... Zapiekanka z ziemniaków i c... Przepis na stromboli czyli ... Trochę inne wydanie pizzy z... serniczki na zimno muszle z makiem krok po kro... rolada szpinakowa na świeta Żeberka pieczone w miodzie ...
NiallerSmile

NiallerSmile od jessika

Dodane 5.10 o 13:30 z

zjemto.pl

Obserwuj

500 g twarogu sernikowego z wiaderka 8 dużych biszkoptów

250 ml śmietany słodkiej 30% śmietan-fix lub inny usztywniacz do śmietany 2 łyżki żelatyny 2 łyżki rozpuszczalnego kakao 3 łyżki cukru 300 g masy kajmakowej Dodatkowo: 8 szklanek do herbaty 8 kieliszków

Zgłoś naruszenie

QForma

To dopiero ciastko z niespodzianką ;)

16.09 o 16:35    |  Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
0mucha0
chanel5
Zszywka przypięta na tablicach:

Użytkownicy także przypinają:

ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY