Mrs_cherry

Mrs_cherry

Dodane 3.07 o 0:19
Obserwuj
50/52 Czasem zdarza się miłość nie z tego świata. Naprawdę nie z tego świata… Patch jest tajemniczy i zabójczo przystojny. Nic dziwnego, że szesnastoletnia Nora uległa jego urokowi. Niemal natychmiast w jej życiu zaczęły dziać się rzeczy, których nie da się wytłumaczyć. Chyba że… Chyba że ktoś wie, że znalazł się w samym środku bitwy. Bitwy, którą od wieków toczą Upadli z Nieśmiertelnymi. O Twoje życie. Ale cicho sza… Są tajemnice, o których mówi się tylko szeptem. (pobrałam e-book z chomikuj.pl. NIE POSIADAM WERSJI PDF)

50/52 Czasem zdarza się miłość nie z tego świata.

Naprawdę nie z tego świata… Patch jest tajemniczy i zabójczo przystojny. Nic dziwnego, że szesnastoletnia Nora uległa jego urokowi. Niemal natychmiast w jej życiu zaczęły dziać się rzeczy, których nie da się wytłumaczyć. Chyba że… Chyba że ktoś wie, że znalazł się w samym środku bitwy. Bitwy, którą od wieków toczą Upadli z Nieśmiertelnymi. O Twoje życie. Ale cicho sza… Są tajemnice, o których mówi się tylko szeptem. (pobrałam e-book z chomikuj.pl. NIE POSIADAM WERSJI PDF)

Zszywka przypięta także na tablicach:
ksiazki Filmy/Seriale/Książki Books ksiazki
Zgłoś naruszenie

dominika00

moge prosic pdf [wyświetl email]

 |  26.02 o 19:48  

Ona_7

Poproszę [wyświetl email] z góry dziękuję :D

 |  26.10 o 20:58   Pokaż odpowiedzi

zooosia10

ja posiadam pdf ale to jest 1 cześć a nie mogę nigdzie dojrzeć 2 gdyby ktoś miał jakieś info na temat 2 części to byłabym wdzięczna

 |  3.07 o 10:57   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: