Mrs_cherry

Mrs_cherry

Dodane 3.07 o 0:26
Obserwuj
51/52 Kiedy nie wiesz, komu wierzyć, ufaj tylko sobie. Patch to wielka miłość Nory. To także jej Anioł Stróż. On uratował jej życie, ona wyrwała go z otchłani potępionych. Są sobie przeznaczeni. Jednak Patch wydaje się zamieszany w niewyjaśnioną śmierć ojca Nory. Dziewczynie grozi śmiertelne niebezpieczeństwo… Tajemnice budzą niepokój, niepewność przeradza się w strach. (pobrałam e-book z chomikuj.pl. NIE POSIADAM WERSJI PDF)

51/52 Kiedy nie wiesz, komu wierzyć, ufaj tylko sobie.

Patch to wielka miłość Nory. To także jej Anioł Stróż. On uratował jej życie, ona wyrwała go z otchłani potępionych. Są sobie przeznaczeni. Jednak Patch wydaje się zamieszany w niewyjaśnioną śmierć ojca Nory. Dziewczynie grozi śmiertelne niebezpieczeństwo… Tajemnice budzą niepokój, niepewność przeradza się w strach. (pobrałam e-book z chomikuj.pl. NIE POSIADAM WERSJI PDF)

Zszywka przypięta także na tablicach:
ksiazki książki
Zgłoś naruszenie

Katarzyna9306

poproszę [wyświetl email]

 |  25.05 o 11:45  

gika24061993

poproszę : [wyświetl email]

 |  12.11 o 18:14  

Ona_7

Poproszę [wyświetl email] z góry dziękuję :D

 |  26.10 o 21:02   Pokaż odpowiedzi

iwoneczkakuz

poproszę [wyświetl email]

 |  17.10 o 16:32   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: