Więcej zszywek z tablicy

Święta

22 dni do świąt! Czy bawici...
23 dni do świąt! ❄️
24 dni do świąt! Ah ta zszy...
25 dni do świąt! ❄️
26 dni do świąt! Kiedy maci...
27 dni do świąt!
28 dni!
29 dni! ❄️
Kochani, równy miesiąc do ś...
31 dni do świąt! ❄️
32 dni do świąt! ❄️
33 dni!! ❄️
34 dni do świąt! Ahh chocia...
35 dni do świąt! I znowu we...
36 dni do świąt!
37 dni do świąt! Chwilą spo...
38 dni do świąt!
39 dni!!
4o dni do świąt! Jak wasze ...
41 dni!!!
42 dni do świąt! Co myślici...
43 dni do świąt!
44 dni do świąt!
45 dni do świąt!
46 dni do świąt! ❄️
47 dni do świąt! ❄️
ChceJuzSwieta

ChceJuzSwieta

Dodane 21.10 o 0:21
Obserwuj
64 dni do świąt! ❄️  Kochani wiemy, że może nie powinniśmy poruszać tutaj takiego tematu ale, czujemy że musimy. Żyjemy w kraju przepełnionym nietolerancją, a nas zawsze zastanawiało, kogo to obchodzi kto kogo kocha. Mamy na myśli osoby homoseksualne. Jeśli osoby o innej orientacji seksualnej się kochają, to dlaczego dla ludzi jest to taki problem? Czy oni robią komuś krzywdę? Czy to właśnie nie chodzi miłość? Szanujmy się, szanujmy każdego człowieka. Jesteśmy ludźmi  bądźmy dobrzy i uprzejmi a dobro do nas wróci z podwojoną siłą. Dziękujemy za przeczytanie!

64 dni do świąt!

❄️ Kochani wiemy, że może nie powinniśmy poruszać tutaj takiego tematu ale, czujemy że musimy. Żyjemy w kraju przepełnionym nietolerancją, a nas zawsze zastanawiało, kogo to obchodzi kto kogo kocha. Mamy na myśli osoby homoseksualne. Jeśli osoby o innej orientacji seksualnej się kochają, to dlaczego dla ludzi jest to taki problem? Czy oni robią komuś krzywdę? Czy to właśnie nie chodzi miłość? Szanujmy się, szanujmy każdego człowieka. Jesteśmy ludźmi bądźmy dobrzy i uprzejmi a dobro do nas wróci z podwojoną siłą. Dziękujemy za przeczytanie!

Zszywka przypięta także na tablicach:
Odliczanie - 2021
Zgłoś naruszenie

BlackPerl

miłość jest najważniejsza reszta to tylko chory system i odgórny narzut.. bo ktoś coś kiedyś wpoił do setek tysięcy głów i tak już zostało i tak musi być... dziel i pomnażaj miłość, kochaj szczerze a dobro powróci do ciebie jak nie tutaj to w innym wymiarze.. cokolwiek pochodzi z czystej intencji oraz prawdy jest dobre.

2  |  22.10 o 19:38  

Truskaweczka_22

Ja do gejów nic nie mam broń Boże niech sobie żyją .

1  |  21.10 o 21:31  

bluesoul

Dla mnie to jest nie naturalne, żeby osoby tej samej płci był razem i tworzyły związek. Taki związek nie da życia i nie tylko o to chodzi ale dlatego też kościół tego nie akceptuje. Nie zostaliśmy stworzeni w taki sposób żeby był takie związki o jednej płci, bo to nie miało by sensu i nie ma sensu. Uprzedzam od razu że nie mam nic do tych osób. Widzę tutaj w jednym komentarzu że Polska jest zacofanym krajem, dla mnie nie jest zacofana i myślę że większość Polaków sądzi że to jest nie naturalne. To świat coraz bardziej pogrąża się w mroku, a my tego nie widzimy.

4  |  1 21.10 o 20:14   Pokaż odpowiedzi

agusiapiotrus

Jestem tego samego zdania. Fakt, że Polska pod tym względem jest strasznie zacofana. Myślę, że w dużej części to przez kościół, który nie pochwała takiej miłości. A, że Polska to kraj w którym rządzi kościół to od małego wpajana jest nam jedyna słuszna droga, każde odstępstwo od "normy" jest złe. Tak nie powinno być! Love is love ❤️

3  |  21.10 o 9:34  

malmie

Zgadzam się, bądźmy ludźmi dobrymi ... tak! Z nietolerancją to jest tak podobnie ... że są tacy, którzy np. nie lubią selera i unikają dań z nim, a jak już nie ma wyjścia to zjedzą danie z selerem i koniec. Nieakceptują tego selera, ale cóż jest seler i dobra ... No, ale są i tacy, którzy specjalnie poproszą o danie z selerem i będą narzekać na nie, a następnie zwyzywają tych, którym seler smakuje, a następnie zapragną zniszczyć selera na oczach wszystkich i wywieszą hasła typu 'precz z selerem, ogrody i kuchnia wolne od selera!" ... następnie wymyślą wady tego warzywa i zaczną napadać na ogródki, gdzie selery są hodowane ... ale w sumie to co ja tam wiem;)

2  |  21.10 o 8:45  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: