Więcej zszywek z tablicy

Święta

38 dni!
39 dni! Podobno niedługo ma...
4o dni!
41 dni do świąt! Wiecie że ...
42 dni! Jak to szybko leci!
43!
44 dni! Sluchaliscie już pi...
45 dni!
46 dni do świąt! Miłego wee...
47 dni do naszych wyczekiwa...
48 dni :). Dodając to zdjęc...
48 dni :). Dodając to zdjęc...
49! Już bliżej niż dalej
5o dni! Coraz bliżej święta...
51!
52 dni do świąt! Wy też uwa...
53 dni! Wesołych świąt kochani
54 dni, mimo że wielu z was...
55!
56 dni do świąt! Miłego dni...
57!!!
58 dni kochani!
59 dni! Plany na weekend?
60 dni!
61 dni! Lubicie góry?
62 dni! Jak przygotowania d...
ChceJuzSwieta

ChceJuzSwieta

Dodane 18.10 o 7:26
Obserwuj
67 dni! Obchodzicie Halloween?

67 dni!

Obchodzicie Halloween?

Zgłoś naruszenie

kreatywnachwila

Dzieci u nas obchodzą Halloween. Tzn. przebierają się, wychodzą na ulicę i jest ich naprawdę sporo :), chodzą po domach i zbierają cukierki. Muszę mieć niezły worek słodyczy, aby starczyło dla wszystkich. Przez parę godzin co chwilę ktoś dzwoni do drzwi mówiąc "cukierek albo psikus". Zarówno przed domem jak i w domu wykonuję własnoręczne ozdoby. Zapraszam do zobaczenia kilka pomysłów: kreatywnachwila.pl/duch-na-halloween-zrobiony-z-puszki-po-mleku/

23.10 o 12:54   1  | 

DreamerIdealist

Można powiedzieć że obchodzimy po swojemu syn 4 latek ma dużo frajdy z różnych gadżetów typu jakieś świeczniki w kształcie dyni czy sami wycinamy dynie z buźką poźniej jedziemy do najbliższych oni są poinformowani wrzucą mu jakieś cukierki specjalnie w pepco wybrał sobie takie pudełecko na cukierki ale bez żadnych przebieranek :)

19.10 o 7:25   1  |  Pokaż odpowiedzi

Kizia019

Lubię Halloween - przeważnie są to dekorację w domu, dynie :) potrawy w kształcie pająków, strachów, spotkanie ze znajomymi, którzy są przebrani. Młodsze rodzeństwo chodzi w przebraniach po domach: cukierek albo psikus :D Myślę, że młodsze pokolenie korzysta, starsze nie.

18.10 o 16:11   3  | 

Just_Me_

Parę lat temu ze znajomymi obchodziliśmy Halloween, była to okazja do fajnego spędzenia czasu, nawet były przebrania;)) odkąd pojawił się synek juz nie obchodzimy.. Ale dzieciaki latają od domu do domu i zbierają słodycze :) kilka ozdób Halloweenowych mam ;) pozdrawiam

18.10 o 11:52      1  | 

milibarcamili

cóż... tylko i wyłącznie ze względu na potomstwo... jeśli chodzi o mnie to dla mnie ważniejszy jest dzień później czyli 1 listopada już teraz tęsknię za bliskimi i dbam o sargofagi upamiętniające ich lecz w owy dzień ludzkość przybiera ludzką postać tak jak upragnione przez Was święta... właśnie dlatego lubię te święta ....

18.10 o 8:06      2  | 

Hellas26

Nie i nawet wczoraj się pytałam jak to się dzieje ? W moich stronach nic się nie dzieje oprócz nielicznych dekoracji by sympatycznie wypić kawę w towarzystwie świecącej dyni i kostka nie tak strasznego.

18.10 o 7:32      2  | 

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
puczapucza
Asiulka_93
justysia2618
mmmadammm
kasik38
Lidusia54
Angelikaz
19myszka98
zosia19
pati9407

oraz 24 innych użytkowników

Użytkownicy także przypinają:

ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY