Zgłoś naruszenieZgłoś naruszenie

Więcej zszywek z tablicy

Ćwiczenia

...
***
???
zdrowe zamienniki niezdrowe...
...
...
30 powodów żeby ćwiczyć
Poniedziałek... No to czas ...
Cwiczenia na płaski brzuch
Ćwiczenia na pośladki
***
.. .
:))
ćwiczenia
Mel B Trening ABS - brzusio
Przysiady to ćwiczenia nie ...
20 minutowy trening na seks...
7 Najskuteczniejszych ćwicz...
Body Jump - Fitness na Tram...
Ćwiczenia na pośladki <3
Uwielbiam ją ;)
ćwiczenie pośladki
...

Więcej zszywek ze źródła

www.youtube.com

Imagine Dragons - Thunder Kadoel&amp;Mustang - No... AronChupa - Little Swing ft... Zakupu z Aliexress nr7 Zakupu z Aliexress nr7 Tom Odell - Another Love Rammstein - Ich Will OBERSCHLESIEN - JO CHCA Pathfinder - Undiscovered D...
Obserwuj profil
jealous

jealous

Dodane 6.08 o 18:49 z

www.youtube.com

 7859

7 Najskuteczniejszych ćwiczeń na płaski brzuch.

, aby dodać komentarz.

Shatinee

A próbowałaś, że polecasz ?..

7.08 o 0:47      1  |  1

charlotte111

Shatinee, a Ty probowalas że się wypowiadasz ?

7.08 o 20:36      1  |  3

Shatinee

charlotte111,Ja nie stwierdzam, że to jest najlepsze zanim wypróbuję więc nie kozakuj :D

8.08 o 1:37      1  |  2

charlotte111

Shatinee,a Ty nie komentuj głupio:)

8.08 o 6:26       |  1

Shatinee

charlotte111,a Ty dziołcha sie nie wpierniczaj jak nie rozumiesz o co chodzi :D

8.08 o 10:41      1  |  3

jealous

Mam zamiar.

7.08 o 9:34      1  | 

Shatinee

jealous,To coś innego. Nie możesz stwierdzić, że są najlepsze skoro sama nie wiesz.

7.08 o 11:54      1  |  3

jealous

Shatinee, to się przekonam, poza tym nikomu nie polecam, wstawiłam to dla siebie. Jak kogoś zainteresują to proszę bardzo, jak nie to nie.

7.08 o 12:59      1  |  1

Shatinee

jealous,Nie rozumiesz o co chodzi, szkoda gadać. Miłego dnia

7.08 o 14:10      1  |  4

jealous

Shatinee, rozumiem o co chodzi, wstawiłam filmik na szybko, z tytułem, który był pod nim, nie wiem po co ta spina... Miłego.

7.08 o 15:37      2  | 

Wailet

Zobaczyłam ten filmik a w głowie : ,,Serioo, dopiero teraz ktoś to odkrył? ". Nie neguję i nie chce nikogo urazić. Ja ćwiczyłam z Sylwią Szostak. Ten zestaw także przerabiałam wiele razy. Jest dobry. Ja polecam.

7.08 o 19:14   2  |  1

jealous

Wailet, widocznie wcześniej nie był mi potrzebny, dobrze wiedzieć ;)

7.08 o 21:30       | 

frezja16

Po co ta rozmowa , czy Ktoś szuka zaczepki , jeśli komuś się nie podoba nie jest mu potrzebne to nie interesuje się tym , nie potrzeba tu dziwnych komentarzy .

8.08 o 13:00      6  | 

jealous

frezja16, piątka ;)

8.08 o 13:19       | 

Wailet

frezja16, to do mnie? Przeczytaj jeszcze raz co napisałam a potem stwierdzaj czy ktoś szuka zaczepki. W swoim komentarzu nie widzę nic dziwnego. Po prostu poleciłam ten zestaw ćwiczeń zamiast jealous, ponieważ widziałaś chyba co wynikło wcześniej między Nią a kimś innym. Mniejsza o to.

8.08 o 23:54   2  | 

frezja16

komentarz był do Shantinee ale cóż ...

9.08 o 14:50       | 

frezja16

Wailet skoro to są Wasze sprawy to moze omiń publiczne profile .

9.08 o 14:52       | 

Wailet

frezja16, gdyby był do Shantinee to byś chyba o niej w tym komentarzu wspomniała, a skoro tego nie zrobiłaś to nie dziw się ze zareagowałam myśląc, że to słowa do mnie, zwlaszcza gdy w zasadzie nie chciałam nic złego tu nikomu powiedzieć oprócz polecenia ćwiczeń. Ps. Zadne Nasze sprawy. Niczego nie mam zamiaru omijać.

10.08 o 0:11   1  |  1

izka500

a wypowie sie ktos wreszcie na temat filmiku? (pomijajac Wailet dzieki za opinie)

10.08 o 13:53       | 

Mloda_M

izka500, tak ja się wypowiem. Trening jest godny polecenia, Wailet ma rację. Dodawałam go do swoich codziennych ćwiczeń. Jednakże wiadomo- po pewnym czasie nasze ciało przyzwyczaja się do takiego wysiłku i nawet zwiększona liczba powtórzeń w serii nic nam nie da. Powiedziałabym, że trening sam w sobie przyjemny, mnie jakoś tam masakrycznie nie wykończył :) Pozdrawiam :)

10.08 o 18:49    | 

staars19

izka500, każde poprawnie wykonywane ćwiczenia, oczywiście systematycznie-dają efekty- mniejsze lub większe. Należy jednak być konsekwentnym i nie poddawać się po tygodniu. Pod wieloma tego typu filmikami zwykle pojawia się to samo pytanie...tylko czy ono ma sens? Dla jednych będą one świetnym rozwiązaniem, jako dodatek do swojego treningu, dla innych nie....zależy od poziomu, z jakiego się zaczyna. Najlepiej wypróbować na sobie i robić zdjęcia. Jeśli po miesiącu czy dwóch ciało nie zmieni się w taki sposób jak byśmy chciały, to warto zamienić na inny zestaw. Oczywiście sam 7--minutowy trening nic nie da, jeśli nie jest się na deficycie kalorycznym. ;)

10.08 o 22:04   1  | 

Mloda_M

i chciałabym dodać że u każdego mięśnie rozbudowują się inaczej i w różnym tempie, dlatego też nie można się od razu poddawać tylko przez to że po ''tygodniu' nie ma efektu :) Powodzonka w ćwiczeniach :D

10.08 o 22:17    | 

Marysienieczka19

Trening jest godny polecenia, Wailet ma rację. Dodawałam go do swoich codziennych ćwiczeń. Jednakże wiadomo- po pewnym czasie nasze ciało przyzwyczaja się do takiego wysiłku i nawet zwiększona liczba powtórzeń w serii nic nam nie da.

13.08 o 20:23    | 

Mloda_M

Marysienieczka19, o co tu chodzi ? Przecież to treść mojego komentarza.

15.08 o 19:36    | 

frezja16

Wailet , komentarz był skierowany do Shantinee , a o Tobie nie wspomniałam ,więc chyba nie masz o co mieć pretensje , więc moze na tym zakończmy . Pozdrawiam

13.08 o 22:30      1  |  1

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
ola0804
harrizon11
sayhiii
olka2424
InRainDancing
rybeczkaaa
Ed_Sweet
czarnawdowa27
Hollywoood
xMarfa

oraz 312 innych użytkowników

Zszywka przypięta na tablicach:

Także przypięli do swoich tablic:

Użytkownicy także przypinają:

ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY