Więcej zszywek z tablicy

Woreczki sensoryczn...

Wspaniała pomoc przy terapi...
Wspaniała pomoc przy terapi...
Wspaniała pomoc przy terapi...
7 woreczków w kolorach tęcz...
Isani

Isani

Dodane 28.05 o 13:10
Obserwuj
7 woreczków w kolorach tęczy wielkości ok 10 na 13 cm . Wspaniała pomoc przy terapii ręki, integracji sensorycznej, niedowidzeniu, zaburzeniu słuchu i nauce koloru.Każdy woreczek z przodu ma inny wzór bawełny- czarno biały pomocne przy dzieciach słabo widzących. Z tyłu materiały w 7 kolorach tęczy o różnych strukturach w dotyku. Zapewniają zatem naukę kolorów oraz pracę z różnymi strukturami w dotyku. Dostępne materiały są puszyste, śliskie, chropowate, miękkie... Każdy woreczek z tyłu ma inną fakturę.Aby stymulować zmysł dotyku i słuchu- w każdym woreczku jest inne wypełnienie. Przy poruszaniu/ potrząsaniu/ dotykaniu wypełnienie inaczej brzmi, inaczej czuje się w dotyku. Wypełnienie stanowi: fasola, ryż, kasza, soczewica, ciecierzyca itp. W celu wzmocnienia woreczków, każdy dodatkowo jest obszyty.Aby zachować higienę wystarczy od czasu do czasu włożyć je na kilka godzin do zamrażalki. *faktury materiałów mogą się zmienić w zależności od dostępności tkanin

7 woreczków w kolorach tęczy wielkości ok 10 na 13 cm .

Wspaniała pomoc przy terapii ręki, integracji sensorycznej, niedowidzeniu, zaburzeniu słuchu i nauce koloru.Każdy woreczek z przodu ma inny wzór bawełny- czarno biały pomocne przy dzieciach słabo widzących. Z tyłu materiały w 7 kolorach tęczy o różnych strukturach w dotyku. Zapewniają zatem naukę kolorów oraz pracę z różnymi strukturami w dotyku. Dostępne materiały są puszyste, śliskie, chropowate, miękkie... Każdy woreczek z tyłu ma inną fakturę.Aby stymulować zmysł dotyku i słuchu- w każdym woreczku jest inne wypełnienie. Przy poruszaniu/ potrząsaniu/ dotykaniu wypełnienie inaczej brzmi, inaczej czuje się w dotyku. Wypełnienie stanowi: fasola, ryż, kasza, soczewica, ciecierzyca itp. W celu wzmocnienia woreczków, każdy dodatkowo jest obszyty.Aby zachować higienę wystarczy od czasu do czasu włożyć je na kilka godzin do zamrażalki. *faktury materiałów mogą się zmienić w zależności od dostępności tkanin

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: