Więcej zszywek z tablicy

Życie

Droga wolna.
Zdjecie po równym miesiącu,...
Dzień 40 walcze nadal! Jest...
Slodkosci!
"Jedna z najtrudniejsz...
Zeby nie bylo nadal cwicze,...
"W jej oczach łzy, w T...
8.02 Dzien drugi za mna! No...
Życie uśmierca nas na starc...
7.02 

Pierwszy dzien cwicz...
gusiaa96

gusiaa96

Dodane 7.02 o 21:38
Obserwuj
7.02 

Pierwszy dzien cwiczen za mna, ciezko ale dam rade, juz nie odpuszcze! Wmawialam sobie od kilku miesiecy od jutra biore sie za siebie zawsze bylo mnostwo wymowek dopiero gdy stalo sie tak a nie inaczej rozstalam sie z facetem z ktorym mialam plany sie zestarzec obiecalam sobie, ze zmienie moje zycie koniec uzalania sie nad soba, plakania w poduszke, powtarzania jaka jestem beznadziejna bo nie potrafie przy sobie zatrzymac faceta ktory mial byc na zawsze. Ruszylam dupsko, moze to glupie i puste ale obiecalam sobie ze zateskni, zobaczy co stracil.. Nieziemsko tesknie, ale nie mozna nikogo trzymac na sile, prawda? 

Mel B od jutra nadchodze!!

7.02


Pierwszy dzien cwiczen za mna, ciezko ale dam rade, juz nie odpuszcze! Wmawialam sobie od kilku miesiecy od jutra biore sie za siebie zawsze bylo mnostwo wymowek dopiero gdy stalo sie tak a nie inaczej rozstalam sie z facetem z ktorym mialam plany sie zestarzec obiecalam sobie, ze zmienie moje zycie koniec uzalania sie nad soba, plakania w poduszke, powtarzania jaka jestem beznadziejna bo nie potrafie przy sobie zatrzymac faceta ktory mial byc na zawsze. Ruszylam dupsko, moze to glupie i puste ale obiecalam sobie ze zateskni, zobaczy co stracil.. Nieziemsko tesknie, ale nie mozna nikogo trzymac na sile, prawda?

Mel B od jutra nadchodze!!

Zszywka przypięta także na tablicach:
casual Mój styl-ubrania biżuteria Coś dla Ciała... MOTYWACJA +3 innych
Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

tique

Wiem kochana o czym mówisz, miałam podobnie z chłopakiem, po 8 latach stwierdził że już nie kocha mnie, a po pół roku zareczyl się z inną... Głowa do góry, trzeba wstać, poprawić koronę i maszerowac dalej :) trzymam kciuki :*

 |  10.02 o 18:01   Pokaż odpowiedzi

CzekajTrzymamToster

Dzisiaj mija 5 dzień u mnie! :) Już 0,5 kg mniej, ale mam nadzieję, ze efektu jojo nie będzie :(

1  |  8.02 o 17:06   Pokaż odpowiedzi

niebieski13

Gdzie mogę znaleźć taką koszulkę? ;)

1  |  8.02 o 0:40   Pokaż odpowiedzi

monia9250

Też miałam dzisiaj pierwszy trening, ale zawsze kończyło się na kilku z powodu braku motywacji. Teraz postanowiłam motywować się dziewczynami ze zszywki. Chłopak już powinien żałować - zdjęcie super.. masz świetną figurę :) 3 mam kciuki

2  |  7.02 o 23:39  

Edziuchna27

trzymam kciuki! Dasz radę!:)

1  |  7.02 o 22:03  

blackladies

Powodzenia!

2  |  7.02 o 21:53  

yokolot1

trzymam kciuki żeby wszystko poszło po twojej myśli :)

2  |  7.02 o 21:46  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: