Więcej zszywek z tablicy

Święta

86 dni do świąt!
Czy wy też...
87 dni do świąt!
Dzisiaj do...
88 dni do świąt!
Dekorujeci...
89 dni do świąt!!
Wspaniałe...
90 dni do świąt!
Kochani ws...
91 dni do świąt!
Czujecie j...
92 dni!!
Wreszcie zaczyna s...
93 dni do świąt!!
Macie tak...
94 dni! 
Kiedy zaczynacie ś...
95 dni do świąt!!
Kto z was...
96 dni do świąt!
Udanego ty...
97 dni do świąt!
Jakie plan...
Do świąt pozostalo 98dni!
J...
Do świąt pozostało 99 dni!!...
Witajcie kochani w coroczny...
To już dzisiaj! Kochani, dz...
Kochani to już jutro! Jutro...
2 dni do świąt! ❄️
3 dni do świąt! Jeden wieli...
Jeszcze tylko 4 dni kochani...
5 dni do świąt! Już szykuje...
6 dni do świąt! Miłego week...
7 dni do świąt! Wczoraj ubr...
8 dni do świąt! W tym roku ...
9 dni do swiat! Spadło u na...
10 dni do świąt! ❄️❄️
ChceJuzSwieta

ChceJuzSwieta

Dodane 14.10 o 7:38
Obserwuj
71! Wasze historie w poprzedniej zszywce nas bardzo wzruszyły, jeśli chcecie możecie opowiadać więcej historii z życia! Pozdrawiam cieplutko❤️

71! Wasze historie w poprzedniej zszywce nas bardzo

wzruszyły, jeśli chcecie możecie opowiadać więcej historii z życia! Pozdrawiam cieplutko❤️

Zszywka przypięta także na tablicach:
Święta<3 Święta Boże Narodzenie Pomysły +9 innych
Zgłoś naruszenie

milibarcamili

71 dni pozostało...życie płynie a od nas zależy jak je przeżywamy, czyżby święta w tym roku były szybciej. ..odnoszę wrażenie, że tu na zszywce czas biegnie jakoś szybciej. ..moje godziny są długie a i,, zatrzymać'' zegar należy potrafić-spedzajac czas w rodzinnym gronie, rozmawiając czy po prostu czytając książkę w sąsiedztwie dobrej kawy czy herbaty...to wszystko sprawia mi radość, wiele nie potrzebuje tylko naturę resztę można stworzyć samemu; jaka jesteś taką masz własną rodzinę, ile zapracujesz tyle zarobisz, ile będziesz czerpać z energii życia tyle jej będziesz miała.Nalezy cieszyć się każda chwilą bo nie wiadomo kiedy ta chwila zamieni się w wieczność zamkniętych oczu.

3  |  14.10 o 18:28   Pokaż odpowiedzi

Hellas26

W życiu każdy spotyka się dla jakiejś przyczyny, daleko czy blisko ale jesteśmy. Jaki ten świat naprawdę mały jest. Święta obchodzimy wszyscy na całym świecie i nawet te osoby, które nie mają wiary i a choinka w domu się świeci i 71 dni "Chcę już święta" czy to nie piękne jest, bo każdy nawet jak nie ma Boga w sercu to okruchy życia patrzą na bombki, które jak lusterko w życiu pokazuje nam nasze odbicie. Prawdziwa szklana bombka pokaże nam wszystko jak dobrze popatrzymy nie mając jej nawet w domu to każde centrum handlowe i kawa wśród ludzi to wszystko co możemy mieć. Kto szuka nie błądzi a wiara łączy narody nawet jak pytamy gdzie jest Bóg? :-)

1  |  1 14.10 o 8:56  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: