malmie

malmie od ChceJuzSwieta

Dodane 6.10 o 14:05
Obserwuj
79 dni do świąt! ❄️ Mamy już dość tego lockdownu :( chcielibyśmy żeby wszystko wróciło do normy. Pewnie każdy by już chciał! Kiedy to wszystko się ogarnie? Pewnie te święta też będą troszkę inne...

79 dni do świąt!

❄️ Mamy już dość tego lockdownu :( chcielibyśmy żeby wszystko wróciło do normy. Pewnie każdy by już chciał! Kiedy to wszystko się ogarnie? Pewnie te święta też będą troszkę inne...

Zszywka przypięta także na tablicach:
świąteczne inspiracje Odliczanie - 2021
Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Kingabil1

Będzie dobrze. Trzeba być dobrej myśli. Kto już czeka na jarmarki? :D

 |  8.10 o 9:03  

Just_Me_

Myślę, że to wszystko już się nie ogarnie .. będą brnąć w nieskończoność ... manipulować Nami i robić kasę na pseudo szczepionkach .. za chwilę się okaże że szczepienie działa tylko miesiąc i będą nas szczepić 12 razy w roku ... a miliardy na konta tym co trzeba będą wpływały .. ale niestety jako małe jednostki musimy starać się żyć swoim życiem .. czerpać codziennie z niego co najlepsze ♥️ po prostu będziemy żyć w innej normalności.. tamta się już skończyła .. tak myślę :( .. Spokojnej nocy.. piękne zdjęcie. a ja niestety chora ;( Buziaki ♥️✨

5  |  6.10 o 19:53   Pokaż odpowiedzi

malmie

Ja bym chciała, aby wszystko wróciło do normy, ale nie wiem czy nie ustalą nowych norm ... i zapomnimy stare ...

3  |  6.10 o 14:09   Pokaż odpowiedzi

agusiapiotrus

Ochh stanowczo mam dość! Chociaż jestem niepoprawną optymistką, myślę, że to szaleństwo tak szybko się nie skończy :(. Ludzie oszaleli i brną w to szaleństwo coraz bardziej. Zabrano nam część życia i smutne jest to, że tak wielu ludzi się na to godzi bez mrugnięcia okiem:(. Kolejne święta z dala od rodzinnego kraju i większej części rodziny. No, ale cóż... dobrze, że w tych czasach możemy widzieć się chociaż przez internet :)

5  |  6.10 o 12:25   Pokaż odpowiedzi

bluesoul

To bardzo męczące, na pewno każdy już ma tego dość. A kiedy to się skończy, nie mam pojęcia. Mam nadzieję że jak najszybciej. Bo to wszystko nie jest normalne, to co się dzieje.

4  |  6.10 o 11:55  

, aby dodać komentarz.