Więcej zszywek z tablicy

Fotografie

8 dni! Przygotowujecie się?
9 dni!gdzie ten śnieg?!
Zachód słońca
...
...
Dokąd ta droga prowadzi, mi...
Cudo
...
...
...
...
******
coś pięknego❤
...
marzenie
Zachwycający zachód słońca ♥️
Zachód słońca
Niedzielny zachód słońca
Pięknie
Przyjaciel bociek
...
Marzenie ♥️
...
Raj ...
...
...
mimi86p

mimi86p od ChceJuzSwieta

Dodane 25.12 o 9:19
Obserwuj
8 dni! Przygotowujecie się?

8 dni!

Przygotowujecie się?

Zgłoś naruszenie

Just_Me_

Większość już ogarnięte :) jedynie dzień wcześniej jakieś potrawy, pomijając pierogi, które już mam :) prezenty kupione w listopadzie.. ogólnie na spokojnie, bez stresu ;) ❄️❄️❄️✨✨

16.12 o 10:38      1  | 

krn78

U mnie prezenty kupione i spakowane, ciasta (sernik i ptasie mleczko, taka tradycja) upiekę dzień lub dwa przed świętami, porządki w trakcie. Krokiety będę robił chyba jutro lub pojutrze, spakuję je próżniowo i zamrożę. Reszta na świeżo :)

16.12 o 8:32   2  | 

milibarcamili

już dawno mam wszystko zrobione :) prezenty dla rodziny gotowe od listopada a dla pracowników już w październiku... nawet w schroniskach już byłam wczoraj i zawiezlismy podarunki... kwestia jedzenia to wiadomo wszystko na świeżo musi być zatem coce będę piec dopiero w przeddzień świąt.... jeszxzse tylko choinkę do wystrojenia zostało ale to już 24 wspólnie z rodziną zrobimy w w przyszły poniedziałek jedziemy wspólnie wybrać zatem będzie zabawa jak co roku :)

16.12 o 6:40      2  | 

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
Zszywka przypięta na tablicach:

Użytkownicy także przypinają:

ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY