Więcej zszywek z tablicy

Życie

Droga wolna.
Zdjecie po równym miesiącu,...
Dzień 40 walcze nadal! Jest...
Slodkosci!
"Jedna z najtrudniejsz...
Zeby nie bylo nadal cwicze,...
"W jej oczach łzy, w T...
8.02 Dzien drugi za mna! No...
Życie uśmierca nas na starc...
7.02 

Pierwszy dzien cwicz...
gusiaa96

gusiaa96

Dodane 8.02 o 20:36
Obserwuj
8.02 Dzien drugi za mna! Nogi skatowane, 30 dniowe wyzwanie na tylek podjete, cwiczenia na boczki odhaczone.. Mam takiego powera moge gory przenosic, obym tylko sie szybko nie wypalila! A jak wasz zapal do treningow dziewczyny? :)

8.02 Dzien drugi za mna!

Nogi skatowane, 30 dniowe wyzwanie na tylek podjete, cwiczenia na boczki odhaczone.. Mam takiego powera moge gory przenosic, obym tylko sie szybko nie wypalila! A jak wasz zapal do treningow dziewczyny? :)

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: