malmie

malmie od ChceJuzSwieta

Dodane 4.10 o 18:11
Obserwuj
84 dni do świąt!

84 dni do świąt!

Zszywka przypięta także na tablicach:
Odliczanie - 2021
Zgłoś naruszenie

malmie

Bardzo szybko ... ostatnio to chyba potwornie szybko, ale już wkrótce święta:D

 |  4.10 o 18:13  

Kingabil1

Oj...nie cieszę się, że czas leci, ale cieszę się, że coraz bliżej święta!

3  |  2.10 o 13:02  

milibarcamili

Ja mam wręcz odwrotnie... czas staje się ze stoi w miejscu choć wchodząc na zszywke widzę te"uciekające" dni... czyżby to znowu czas aby odciąć się od świata.. hmm... poczekam do świąt i wtedy ponownie to zrobię...

4  |  2.10 o 8:08  

milibarcamili

Ja mam wręcz odwrotnie... czas staje się ze stoi w miejscu choć wchodząc na zszywke widzę te"uciekające" dni... czyżby to znowu czas aby odciąć się od świata.. hmm... poczekam do świąt i wtedy ponownie to zrobię...

 |  2.10 o 8:08  

milibarcamili

Ja mam wręcz odwrotnie... czas staje się ze stoi w miejscu choć wchodząc na zszywke widzę te"uciekające" dni... czyżby to znowu czas aby odciąć się od świata.. hmm... poczekam do świąt i wtedy ponownie to zrobię...

 |  2.10 o 8:08  

agusiapiotrus

Absolutnie nie cieszę się z tak szybko płynącego czasu... Czasem, gdy o tym myślę to mnie to przytłacza. Rok minął mi jak mrugnięcie okiem. Każdy kolejny rok zdaje się mijać szybciej i szybciej...

5  |  1.10 o 12:29   Pokaż odpowiedzi

Just_Me_

Wrzesień tak minął, że nawet nie wiem kiedy :)) może to zasługa pięknej pogody... wieczory jeszcze się tak nie dłużą :) miłego piątku kochani ✨♥️

3  |  1.10 o 10:14  

, aby dodać komentarz.