Więcej zszywek z tablicy

bbb

Choinka z #plastrów #drewna
...#hair#blond
93 dni! Tęsknicie za takimi...
basiek117

basiek117 od ChceJuzSwieta

Dodane 24.09 o 15:54
Obserwuj
93 dni! Tęsknicie za takimi dekoracjami? #chcejuzswieta #bożenarodzenie #święta

93 dni!

Tęsknicie za takimi dekoracjami? #chcejuzswieta #bożenarodzenie #święta

Zszywka przypięta także na tablicach:
bbb
Zgłoś naruszenie

Just_Me_

Uwielbiam światełka na ulicach ✨ jeszcze do tego padający śnieg ❄️ Marzenie ❄️❄️✨

1  |  22.09 o 19:23  

Paulia

uwielbiam ten klimat na ulicach:)

2  |  22.09 o 18:10  

agusiapiotrus

Aaaa zapomniałam jeszcze coś napisać :P. Mam sąsiadów którzy od końca sierpień mają ubrana choinkę :'). Codziennie rano wychodząc do pracy podziwiam drzewko przez okno... pierwszą kartkę świąteczną też już dostałam własnie od nich :' )))))

3  |  22.09 o 14:32  

agusiapiotrus

Ojjj taaak! W sklepach pojawiły się dekoracje świąteczne :)) pięknie jest :). I chociaż odwołane zostały wszystkie świąteczne kiermasze i parady to mam nadzieję, że to nie popsuje nastroju zbliżających się świat!

2  |  22.09 o 10:14  

milibarcamili

Ja już czekam.... mam juz zakupione wszystko(nawet karty świąteczne hihi) do ozdoby domku w górach tylko czekamy aż młodzieniec będzie mial pierwsze wolne w szkole i jedziemy zawieść, a później będziemy zdobić gdy nastąpi czas... ☺️☺️☺️

2  |  22.09 o 8:02  

malmie

Taaaaakkkkk!!!

2  |  22.09 o 7:52  

, aby dodać komentarz.