Więcej zszywek z tablicy

Święta

69 dni do świąt! ❄️ Czy u w...
7o dni do świąt! ❄️  W końc...
71 dni do świąt! Kto marzy ...
72 dni do świąt! Już środa ...
73 dni do świąt! Czy u was ...
74 dni! I zaczynamy kolejny...
75 dni do świąt! Wypoczynek...
76 dni do świąt! ❄️
77 dni do świąt! ❄️ Obejrze...
78 dni do świąt! ❄️ Dziękuj...
79 dni do świąt! ❄️ Mamy ju...
8o dni do świąt! ❄️ Wczoraj...
81 dni do świąt! Miłego tyg...
82 dni! Samopoczucie z rana...
83 dni do świąt! Udanego we...
84 dni do świąt! Jeju.. Jak...
85 dni do świąt! ❄️ Kiedy z...
86 dni! ❄️
87 dni do świąt! Mamy pytan...
88 dni do świąt!! ❄️ Kochan...
89 dni do świąt! ❄️
Za nami już 10 dni! Do świą...
91 dni do świąt! Przystraja...
92 dni! Dzisiaj bardziej mr...
93 dni do świąt! Jak wasze ...
94 dni do świąt! ❄️❤️
ChceJuzSwieta

ChceJuzSwieta

Dodane 17.09 o 9:34
Obserwuj
98 dni do świąt!

Macie jakies plany na tegoroczną jesień?

98 dni do świąt!Macie jakies plany na tegoroczną jesień?

Zszywka przypięta także na tablicach:
Odliczanie - 2021
Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Tili

W listopadzie rodzę pierwsze dziecko, więc najbliższy czas chcę poświęcić na kończenie kompletowania wyprawki i przygotowywania domu na pojawienie się malucha :). Poza tym wróciłam do jogi, więc w miarę możliwości chcę kontynuować praktykę. Jeśli aura na zewnątrz będzie dopisywać mam w planach spacerki z podziwianiem kolorowych liści, picie jesiennych herbatek na balkonie i pieczenie cynamonowej szarlotki <3

1  |  24.09 o 12:50   Pokaż odpowiedzi

MelFina

całą długaśną listę rzeczy do zrobienia. Od spaceròw po lesie i udekorowania domu jesiennymi zdobyczami, przez jesienny piknik, ognisko ze znajomymi, picie grzanego cydru, zbieranie jabłek w sadzie, piczenie jesiennych ciast: dyniowe,jabłecznik, dyniowe naleśniki, rodzinne wieczory halloweenowych filmòwz pokornem, gorącą czekoladą grzanym winem, wycinanie dyni, wyprawa po dynie na farmę, czyranie książek,zimowe zakupy: swetry, buty szaliki i czapki...chyba widać,że uwielbiam jesień

2  |  20.09 o 15:16   Pokaż odpowiedzi

Kingabil1

Dużo spotkań z rodziną i przyjaciółmi, relaks z pyszną herbatką i dobrą książką, więcej weekendowych wycieczek w góry, bo góry jesienią są piękne, prawda? :D

1  |  18.09 o 22:41  

malmie

Cześć! Moje plany będą inspirowane tym co tutaj przeczytałam. Świetne pomysły na jesień:):*

2  |  17.09 o 19:19  

agusiapiotrus

Spacery i wchłanianie aury jesieni ❤️, ludziki z kasztanów i żołędzi. Bukiety z kolorowych liści ( mam nadzieję, że dzieciaki mojego brata nie uznają, że są już na to za duże). Nadrabianie zaległości w czytaniu i oglądaniu filmów. Odwiedzenie ulubionych Szkockich miejsc w pięknych okolicznościach jesieni... hmmm coś się jeszcze wymyśli :)))

4  |  17.09 o 15:16  

Paulia

Dużo spacerów, czy słońce, czy deszcz, czy wiatr :) ❤️

5  |  17.09 o 15:03  

Just_Me_

Dużo leśnych spacerów :) ♥️

4  |  17.09 o 10:56  

Truskaweczka_22

Zbieranie grzybów na weekend :) sprzątanie mieszkania :))

4  |  17.09 o 10:05  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: