Więcej zszywek ze źródła

www.empik.com

L. Olejniczak Urzekająca książka podobnie... 27/25 "Pan Perfekcyjny... W sierpniu 1968 roku Babo P... "Trzy dni przed śmierc... Pokolenie Ikea to opowieść ... 300 tys. fanów na Facebooku... Zeszyt do nauki angielskieg... ...
VanillaIce

VanillaIce

Dodane 20.09 o 21:48 z

www.empik.com

Obserwuj

Ashford Park"Ashford Park" to pełna pasji i wzruszeń saga rodzinna. Tym razem Lauren Willig zabierze czytelników w podróż od arystokratycznej angielskiej rezydencji sprzed pierwszej wojny światowej, przez czerwone wzgórza Kenii lat 20. XX wieku, po dzisiejszy Manhattan.

Rok 1906, Londyn. Dwoje zakochanych ludzi śpiesznie wraca z wieczornego koncertu zalanymi deszczem ulicami. Nie widzą pędzącego powozu.

Rok 1914, posiadłość Ashford Park. Trzynastoletnia dziewczynka zakochuje się na całe życie w dniu, w którym mieszkańcy rezydencji dowiadują się o wybuchu wojny.

Rok 1926. Piękna i młoda kobieta udaje się w podróż do Kenii. Na malowniczej farmie, otoczonej plantacją kawy, spotyka mężczyznę, którego nie widziała od wielu lat.

Rok 1999, Nowy Jork. Porzucona przez narzeczonego prawniczka idzie na 99. urodziny swojej babci. Tam odbędzie podróż w przeszłość i usłyszy historię zataczającą krąg przez całe stulecie i trzy kontynenty. Długo skrywana tajemnica rodzinna wreszcie wyjdzie na jaw i pozwoli zwyciężyć miłości.

Historia dwóch kobiet z różnych epok i różnych kontynentów, których losy zostały splecione dawno pogrzebaną tajemnicą rodzinną. Opowieść o tym, jak szokujące sekrety rodzinne sprzed lat mogą zmienić na zawsze nasze życie.

Zgłoś naruszenie

Tili

Opis książki zachęca do przeczytania :)

21.09 o 10:28       | 

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
Tili

Użytkownicy także przypinają:

ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY