Więcej zszywek z tablicy

Fotografie

...
Będę czytać więcej książek....
książeczka z kartki:)
diy
pudełeczko :)
Wstążkowe kwiatuszki :)
kwiat
Gosia_T

Gosia_T od kalymo

Dodane 12.06 o 4:47
Obserwuj
Będę czytać więcej książek. Pomoże mi w tym strona lubimyczytać.pl. Tam założyłam konto i będę zapisywać te książki, które już przeczytałam oraz te, które zamierzam przeczytać. Wiem, że książki rozwijają umysł. Chcę poznać wiele nowych historii, chcę wzbogacić moje słownictwo, chcę uczyć się życia na przykładzie bohaterów powieści, chcę być ciekawym mówcą i towarzyszem do rozmowy. Nie chcę marnować czasu, lecz w każdej wolnej chwili przeznaczać go na czytanie. Życzę sobie powodzenia! ;)

Będę czytać więcej książek.

Pomoże mi w tym strona lubimyczytać.pl. Tam założyłam konto i będę zapisywać te książki, które już przeczytałam oraz te, które zamierzam przeczytać. Wiem, że książki rozwijają umysł. Chcę poznać wiele nowych historii, chcę wzbogacić moje słownictwo, chcę uczyć się życia na przykładzie bohaterów powieści, chcę być ciekawym mówcą i towarzyszem do rozmowy. Nie chcę marnować czasu, lecz w każdej wolnej chwili przeznaczać go na czytanie. Życzę sobie powodzenia! ;)

Zszywka przypięta także na tablicach:
moje życie Fotografie Książki. <3
Zgłoś naruszenie

soowakemeup

przeczytaj 'Hopeless' !!!!!!! najlepsza ksiazka ever !

 |  17.06 o 12:18  

Farfalla_Blu

Też mam profil na lubimyczytac.pl ;p i w zasadzie to mi ten portal nie pomaga bo chcę czytać coraz więcej książek;p Przeczytałam już około 900 z tego co wynika a ponad raz tyle czeka w kolejce:P Powodzenia życzę, ale uważaj bo to wciąga :)

 |  11.06 o 21:02  

o0peach920o

Ja mam ambitny plan przeczytania wszystkich książek na podstawie których nakręcono filmy. Jak na razie zaczęłam od Hannibala :)

 |  11.06 o 19:37  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: