miimii93

miimii93

Dodane 24.10 o 18:07
Obserwuj
Biżuteria własnoręcznie robiona- dla mnie najlepszy sposób na relaks i spędzanie wolnego czasu, przeważnie w długie, jesienne dni. Po kilku latach postanowiłam wrócić do hobby. Strona w trakcie tworzenia, zapraszam do oglądania: facebook: Biżuteria MIKO Handmade ;)

Biżuteria własnoręcznie robiona- dla mnie najlepszy

sposób na relaks i spędzanie wolnego czasu, przeważnie w długie, jesienne dni. Po kilku latach postanowiłam wrócić do hobby. Strona w trakcie tworzenia, zapraszam do oglądania: facebook: Biżuteria MIKO Handmade ;)

Polubili: mszak
Zgłoś naruszenie

Kingunia4563

Również lubię biżuterię, kiedyś probowałam sie bawic w samodzielne robienie biżuterii, jednak to nie dla mnie ;) Wymaga to jednak pewnych umiejętności a ja tych umiejetności niestety ale nie posiadam. Gratuluję jednak talentu. Staram się wybierac oryginalną bizuterię, szukam raczej w mniejszych sklepach bo w miejscach takich mozna znaleźć znacznie ciekawsze perełki biżuteryjne.... W ostatnim czasie mam totalnego fioła na punkcie łańcuszków typu celebrytki: www.ankabizuteria.pl/lacuszki Warto jest zajrzeć tutaj. W sklepie mają naprawdę dobre ceny.

 |  12.05 o 7:05  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: