Więcej zszywek z tablicy

cytaty

...
...
...
****
...
....
26 maja - Dzień Matki.
x,x
uśmiechaj się
Dokładnie!!!
ha nie wazne
...
...
Kobieta
Bywa
Co nas naprawdę tak cieszy?...
...oczy szeroko otwarte.
...
Być w sposób mądry i będzie...
Daje do myślenia :)
Dokładnie ! Kto jest ze mną ?!
...
Twarz życia.
...
buda.
***
beata1508

beata1508 od milibarcamili

Dodane 23.02 o 9:57
Przypięte z buda.
Obserwuj
buda.

buda.

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

thuglifekcpx3

ja próbowałam nauczyć moją Nike że może spać w budzie jak jest na polu a ja idę np do sklepu, ale jakiś uraz ma u strasznie się bała :/

2.03 o 10:44       | 

Mysia5M

,,Jeżeli uważasz, że NATURALNYM miejscem dla psa jest buda to twoim jaskinia" Chodzi według mnie w tym zdjęciu i w tych słowach o to, dlaczego odmawiamy zwierzętom komfortu takiego jaki chcemy dla siebie? Czemu zazwyczaj są one trzymane na uwięzi, nie zadbane, zwykle okaleczone. I proszę nie piszcie komentarzy typu " ja tak nie robię" bo nie chodzi tu o was tylko o ludzi, których nie obchodzi życie tych istot, dlatego dużo zwierząt wymiera, przez nas, ludzi. Czy to nie jest okrutne że pozbawiamy ich życia na ziemi? Niedługo człowiek jak wszystko stworzył tak wszystko zniszczy takie moje zdanie na ten temat. Proszę też nie czepiać się o moje błędy w tej wypowiedzi bo jest to tylko potwierdzające że my ludzie potrafimy tylko wszystko krytykować.

25.02 o 11:49   2  | 

misiowelove

a to w czym ma mieszkać mój podwórkowiec jak nie w budzie? ;o jest nakarmiony, uczesany, zadbany.. ale w domu i generalnie w zamknięciu nie lubi przebywać więc ma budę na podwórzu.

24.02 o 17:48   1  | 

krn78

A co jest złego w jaskini? Jeśli doprowadzić tam media, dobrze wykuć ściany, potem je otynkować, pomalować, wstawić meble... może być całkiem całkiem :)

22.02 o 20:25   1  |  1 Pokaż odpowiedzi

marciano

A co jest złego w budzie? :D rozumiem w zimie zapewnić psu ciepłe miejsce w domu, ale przez resztę roku nie mam nic przeciwko temu. Ba! Mój pies czasem śpi w budzie razem z kotem ;)

22.02 o 18:19   12  |  1 Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
Zszywka przypięta na tablicach:

Użytkownicy także przypinają:

ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY