Więcej zszywek z tablicy

Redukcja

my wedding shoes, dencing s...
Malinowo kokosowe ciacho. 
...
Śniadaniowa Papryka 324kcal...
Drobiowy gulasz z kaszą kus...
Pieczrkowa przekąska - 4 sz...
Proteinowe puszyste naleśni...
CHIA z jogurtem 155 kcal B;...
Kocham Pizze <3

Składni...
Sos tuńczykowo-serowy

Skła...
fot.Monia

Uwielbiam słodko...
fot.Monia

Aromat z MyProte...
Fot. Własna
Białkowy deser ...
Quesadilla z kurczakiem por...
dietetyczne placki :) porcj...
sniadanko :)
MoniaPonia

MoniaPonia

Dodane 31.03 o 19:56
Obserwuj
CHIA z jogurtem 155 kcal B;15 W:10 T:4

Lekko zmodyfikowany deser. W oryginalnym przepisie na ten zdrowy deser używa się mleka kokosowego, ja użyłam odtłuszczonego mleka krowiego.

Składniki:
15 g nasion Chia
100 ml mleko 0%
100 g jogurtu typu greckiego 0%
pół łyżeczki Stevi
owoce do przybrania

Sposób przygotowania:

Zagrzać mleko w rondelku (nie doprowadzić do wrzenia), następnie dodać nasiona Chia i Stevie. Pozostawić do ostudzenia. Do ostudzonego mleka z nasionami dodać jogurt i dokładnie wymieszać. Gotową masę przelać do dowolnego naczynia, wstawić do lodówki na noc żeby nasiona napęczniały dzięki czemu deser będzie przypominać konsystencją budyń. Udekorować dowolnymi owocami.

Uwagi. Można dodać wórki kokosowe (1 łyżeczka-15g T:4g W:0,7g B:0,5g) co zmienia właściwości odżywcze deseru.

CHIA z jogurtem 155 kcal B;15 W:10 T:4

Lekko zmodyfikowany deser. W oryginalnym przepisie na ten zdrowy deser używa się mleka kokosowego, ja użyłam odtłuszczonego mleka krowiego.

Składniki:
15 g nasion Chia
100 ml mleko 0%
100 g jogurtu typu greckiego 0%
pół łyżeczki Stevi
owoce do przybrania

Sposób przygotowania:

Zagrzać mleko w rondelku (nie doprowadzić do wrzenia), następnie dodać nasiona Chia i Stevie. Pozostawić do ostudzenia. Do ostudzonego mleka z nasionami dodać jogurt i dokładnie wymieszać. Gotową masę przelać do dowolnego naczynia, wstawić do lodówki na noc żeby nasiona napęczniały dzięki czemu deser będzie przypominać konsystencją budyń. Udekorować dowolnymi owocami.

Uwagi. Można dodać wórki kokosowe (1 łyżeczka-15g T:4g W:0,7g B:0,5g) co zmienia właściwości odżywcze deseru.

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
mary98397
xenia78
agazar25
karolaxyz
Ola_directioner01
smilelife
malutka089
shanna1906
kamilciagg