Więcej zszywek z tablicy

Video

*DIY* Wianki z szyszek - po...
Doodling for Beginners | Cu...
30 Cute Faces / Expressions...
"Wybaczasz moje wady, ...
Quebonafide ft. ReTo - Half...
Chwile temu byłam świadkiem...
Bullet Journal - DIY

Więcej zszywek ze źródła

www.youtube.com

Excel - Najlepsze skróty kl... DIY bransoletka z delikatny... Opoczno Eternal | Kolekcje ... VERY PERI | Kolor roku PANT... Kingdom dance =- Alan Menken jak uszyc spoodnie darmowy ... Nieznośny ciężar wielkiego ... DIY Delikatna bransoletka z... DIY bransoletka z perełek i...
optymistka13

optymistka13

Dodane 26.08 o 1:40 z

www.youtube.com

Obserwuj

Chwile temu byłam świadkiem dziwnej sytuacji.


Idzie trójka "Panów" a na przeciw dwóch "Panów i Pani." Im bliżej siebie tym większa cisza, aż zapadła grobowa powaga. Minęli się bez bójki, jednak było widać strach jednej ze stron, gdy się odsunął i musnął ramieniem. Każdy z nich się obejrzał z pogardą, a zaraz okrutny śmiech, który mówił - "rozje*ię Cię, tylko zacznij, muszę mieć powód, żeby zaimponować." Podejrzewam, że nie mieli nawet 18 lat. Nie rozumiem takiego zachowania.. I wiem, że każdego z osobna postawić w tej samej sytuacji - to nawet głowy by nie podniósł, aby spojrzeć.
Choć sama wiem, że nie zawsze warto podnieść wzrok w przód. (nigdy nie wiadomo czy to człowiek "normalny" - ućpany, pijany) Jednakże wiem, że jeśli nie jestem sama na ulicy, mam pewność, że są kamery idę pewnie przed siebie z wzrokiem skierowanym za osobę mijającą mnie (mam na myśli momenty, gdy musiałam wracać późną nocą sama i dzisiejszą wycieczkę po sok, myślałam, że będzie fajnie)

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: