Więcej zszywek z tablicy

Mój styl

Ćwiczenie było moją terapią...
<3
CarolineeX

CarolineeX od Athelas

Dodane 4.01 o 1:29
Obserwuj
Ćwiczenie było moją terapią na utratę przyjaciółki. Było zajęciem myśli, rozładowaniem złości i budową nowego poczucia własnej wartości. Stało się zupełnie nowym trybem życia. W końcu była to przynajmniej jedna rzecz, która mi wychodzi. Trening był lekarstwem na strach, bo dość miałam poczucia jako 'ta słabsza', które wiele osób sączyło mi do ucha. Teraz może i nie jestem jeszcze super strong, ale w głowie tak się czuję. Nowe postanowienie noworoczne - wyrzucić słodycze z diety i bardziej skupić się na biegach niż na 'dywanówkach' :) Ćwiczenia w ciągu roku: Victoria's Secret Butt, przysiady(!!), planki + wyzwanie, brzuszki wyzwanie, 30 days Butt Lift #1(!!), nożyce wyzwanie, The ultimate hot body workout z Blogilates, Mighty Squat Challenge z Blogilates, sumo squats, wykroki wyzwanie, odwodzenia nóg, Miley Cyrus' Sexy Legs(!!), pajacyki, pompki, podciągnięcia, bridges + one leg bridges(!!), żelazne pośladki(!!), tabata Challenge z BodyProject i jeszcze polecam What makes you bootyfull z Blogilates.

Ćwiczenie było moją terapią na utratę przyjaciółki.

Było zajęciem myśli, rozładowaniem złości i budową nowego poczucia własnej wartości. Stało się zupełnie nowym trybem życia. W końcu była to przynajmniej jedna rzecz, która mi wychodzi. Trening był lekarstwem na strach, bo dość miałam poczucia jako 'ta słabsza', które wiele osób sączyło mi do ucha. Teraz może i nie jestem jeszcze super strong, ale w głowie tak się czuję. Nowe postanowienie noworoczne - wyrzucić słodycze z diety i bardziej skupić się na biegach niż na 'dywanówkach' :) Ćwiczenia w ciągu roku: Victoria's Secret Butt, przysiady(!!), planki + wyzwanie, brzuszki wyzwanie, 30 days Butt Lift #1(!!), nożyce wyzwanie, The ultimate hot body workout z Blogilates, Mighty Squat Challenge z Blogilates, sumo squats, wykroki wyzwanie, odwodzenia nóg, Miley Cyrus' Sexy Legs(!!), pajacyki, pompki, podciągnięcia, bridges + one leg bridges(!!), żelazne pośladki(!!), tabata Challenge z BodyProject i jeszcze polecam What makes you bootyfull z Blogilates.

Zszywka przypięta także na tablicach:
Metamorfozy z Zszywki fit Motywacyjne Sport&Motywacja +17 innych
Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Queen_of_chocolade

Hej :) Jakie przysiady robiłaś? Takie jak w szkołach (z kolanami razem) czy z rozstawionymy nogami?

 |  2.01 o 22:02   Pokaż odpowiedzi

francuzowamonia0204

jestes cudowna; Gratulacje i tak trzymaj!!! Nie poddawaj sie

1  |  15.01 o 21:57  

adus7821

Co robisz z bicepsami? hantle czy coś innego? pompki mają jakiś wpływ na bicepsy?

 |  13.01 o 16:13   Pokaż odpowiedzi

KarolinaMilcz

Pupa marzenie! :*

 |  7.01 o 22:14  

PinkDot

Jesteś niesamowita! :) Gratuluję Ci z całego serca. Sama zaczynałam nie raz, ale nigdy nie wytrzymałam więcej niż 2-3 tygodnie. Świetna robota, powodzenia w 2016 :)

2  |  4.01 o 20:59   Pokaż odpowiedzi

marrtta

super efekt, gratuluje! :)

1  |  4.01 o 1:27  

ceeina

Mi by tyle wtrwłości...Gratulacje! Świetna przemiana!

1  |  1 3.01 o 20:46  

wika170397

brzucha pozazdrościć ;-)

1  |  3.01 o 0:04  

nattbucksx

Piękne efekty, gratulacje :-)

1  |  2.01 o 21:53  

Ritana

śliczna zmiana! ;) mogę wiedzieć co ćwiczyłaś na pośladki? :)

 |  2.01 o 21:51   Pokaż odpowiedzi
Zobacz więcej komentarzy

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: