Więcej zszywek ze źródła

s.znak.com.pl

"Zbrodnia i kara"... Tchnienie śniegu i popiołu ... Tylko dla dorosłych! [Bruta... Kiedy wydaje ci się, że to ... Zatrzymaj się i rozejrzyj d... Dom na plaży Czerwona zaraza. Jak napraw... Michalina Wisłocka to dzięk... Rok królika
Teny

Teny od Brzoskwinka0690

Dodane 11.01 o 16:07 z

s.znak.com.pl

Obserwuj

Czerwona zaraza.

Jak naprawdę wyglądało wyzwolenie Polski?

Obiecywali wolność i bezpieczeństwo. Zdruzgotany brutalną okupacją Naród witał ich z nadzieją i kwiatami. Zamiast wybawicieli nadeszli jednak bezwzględni zbrodniarze i złoczyńcy. Nikt nie mógł czuć się bezpieczny w zetknięciu z czerwoną szarańczą. Żołdacy Stalina zamordowali dziesiątki tysięcy Polaków. Patriotów zaciągali do enkawudowskich katowni. Nawet małe dzieci zamykali za drutami obozów. Kobiety nie były dla nich ludźmi, ale wyłącznie łupem. Nie sposób zliczyć ile Polek padło ofiarą chorej żądzy czerwonoarmistów. Na pewno zbyt wiele.

Poznaj prawdę o rzekomym wyzwoleniu Rzeczpospolitej. O budowie komunizmu i braterstwie narodów. Sowieci demontowali nasze fabryki, grabili majątek pokoleń, rozebrali tysiące kilometrów torów kolejowych. Zrobili wszystko, by zakłamać legendę Żołnierzy Wyklętych. Została po nich tylko spalona ziemia. I bilans strat idący w setki miliardów dolarów. Bilans, o którym nie wolno zapominać.

*Mile widziany PDF jak ktoś ma:)*

Zszywka przypięta także na tablicach:
Książki do przeczytania (prywatna tablica )
Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: