baranek1994

baranek1994

Dodane 3.11 o 22:52
Obserwuj
Cześć! Szukam osoby ze spora nadwaga do wspolnego motywowania w odchudzaniu. Nie ma to znaczenia dziewczyna czy chlopak. W grupie zawsze lepiej. Zreszta kiedy probujesz cos zmienic duzo łatwiej jest kiedy masz kogoś z kim razem walczysz. Samemu zawsze znajdzie się wymowke. Jesli jestes zainteresowana/ny zostaw komentarz jskos dogadamy szczegóły.

Cześć!

Szukam osoby ze spora nadwaga do wspolnego motywowania w odchudzaniu. Nie ma to znaczenia dziewczyna czy chlopak. W grupie zawsze lepiej. Zreszta kiedy probujesz cos zmienic duzo łatwiej jest kiedy masz kogoś z kim razem walczysz. Samemu zawsze znajdzie się wymowke. Jesli jestes zainteresowana/ny zostaw komentarz jskos dogadamy szczegóły.

Zgłoś naruszenie

X__x

Razem raźniej ;) odezwij się a na pewno sie dogadamy

6.11 o 22:24    |  Pokaż odpowiedzi

krn78

Cel wzniosły, hasło w zszywce już mniej. Jeśli chcesz coś robić tylko po to, żeby wywołać zazdrość innych - przestań to robić, bo Twoje cele są złe. Jeśli robisz to dla siebie - popieram Cię całym sobą, i będę Cię wspierał, ilekroć tylko będziesz tego potrzebować! Powodzenia! Masz już dwie osoby :)

4.11 o 12:18    | 

milibarcamili

życzę Ci odnalezienia równowagi i dyscypliny w życiu... dasz radę nawet sama w dążeniu do celu potrzebujesz tylko siebie. Jeśli nie będziesz chciała zmienić swego trybu życia nawet choćby sam Diabel ciągnął Cię za uszy To cie nie zmusi :) Ja wierzę w ludzi i wiem, że z silną wolą mogą pokonać największe słabości zatem wierzę i w Ciebie, jeśli nawet nie uda Ci się znaleźć nikogo do wspólnego działania wiedz, że masz conajmniej 1 osobę tu na Zszywka, która będzie Cię wspierać. Powodzenia :*

4.11 o 6:51      2  | 

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
karolinaa12845
milibarcamili
marcela031015
Mysia5M
melisssa2020
kamilatoja
lidka508
Mixie1234
angel343343
ewelkap90
Zszywka przypięta na tablicach:

Użytkownicy także przypinają:

DO GÓRY