Więcej zszywek ze źródła

i.pinimg.com

.... ..... *.* *.* *.* *.* rustykalnie , piękne , na c... zaproszenie ślubne lawenda na ślubie
olawegiel

olawegiel od bluesoul

Dodane 6.12 o 20:54 z

i.pinimg.com

Obserwuj

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, czy kupno psiaka

jest złym wyborem przy trybie życia taki jak np mieszkanie na wynajem ? chciałabym szczerą odpowiedź, bez chamskich komentarzy, bo wiem że ludzie lubią czasem uprzykrzać życie.

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

S_days

Jeżeli mogłabym wsię jeszcze wtrącić.. Bluesoul , jeśli myślisz ,lub myślicie o psiaku ze Twoim chłopakie, to może pomyślicie o adopcji ? w schroniskach jest tyle potrzebujących psiaków, które czekają na dom.. Zwłaszcza zimą :(

1.12 o 21:20   2  |  Pokaż odpowiedzi

kocurekxd

Jeśli chodzi o szczeniaczka to trzeba się liczyć z ilością czasu, który trzeba mu będzie poświęcać. Od załatwiania potrzeb nawet co pół godziny.. czy dzień czy noc.. po potrzebę gryzienia (może zniszczyć w wynajmowanym mieszkaniu meble). Super opcją jest kojec do którego można stopniowo przyzwyczajać szczeniaszka. Znam parę, która właśnie jest w takiej sytuacji i radzi sobie super ;)

1.12 o 11:54       | 

agusiapiotrus

A co ma do rzeczy wynajem? Jeśli właściciel się zgadza, wy macie czas to jak najbardziej. Pies pójdzie za wami wszędzie i naprawdę będzie mu obojętne gdzie będzie mieszkał byle razem z wami :))

28.11 o 16:56       | 

olyvcia

Ja mam psa i zmieniłam miejsce zamieszkania, psiak się zadomowił tak samo i nie było żadnych problemów. Tylko jak wynajmujesz u kogoś to musisz zapytać o zgodę czy możesz wziąć psa, bo nie każdy się zgadza .

28.11 o 14:48       |  Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
Zszywka przypięta na tablicach:

Użytkownicy także przypinają:

ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY