Więcej zszywek z tablicy

siłownia

i którego wybrać? *-*
~kiedy zdjecia nie przerobi...
Nowy zeszyt treningowy(norm...
Nawet stać trzeba umieć :D ...
Chyba najlepsza rozgrzewka ...
Czy trzeba spać te 8h dzien...
siemie lniane- najlepszy sp...
Picie wody z solą potrafi z...
Nowe badania naukowe - Miej...
znacie moze jakies strony/s...
czas na redukcje.Żeby jakos...
Trochę ciałka nie zaszkodzi...

Więcej zszywek ze źródła

senpolifazowy.pl

Czy trzeba spać te 8h dzien...

Czy trzeba spać te 8h dziennie?

Od małego dziecka powtarzano nam że trzeba nieprzerwanie spać te 6-8 h w nocy.
Przekonałam się na własnej skórze, że nie jest to prawdą. Przez ostatnie 6 tygodni stosowałam sen polifazowy- everyman 2. Efekt mnie lekko zaskoczył. Śpię 5 h dziennie (4h- sen zasadniczy 2x30 min drzemki) i nie czuję się zmęczona, wręcz przeciwnie nawet lepiej czuję się niż kiedyś gdy stosowałam sen monofazowy.Jakie plusy ma sen polifazowy?Dzięki niemu mam więcej wolnego czasu dla siebie, na rozwój osobisty i na hobby, na dbanie o urodę(maseczki, odżywki itp), mogę spokojnie trenować, mam "oczyszczony", rześki umysł przed pracą i po niej, nie występuje u mnie zmęczenie po śnie, zawsze mi ono przeszkadzało.Dla kogo? Dla ludzi, którzy mają elastyczną pracę oraz brakuje im czasu. Można wydłużyć sobie życie: 3h*350dni(bo czasami można pospać dłużej :P )= około 1050 wiecej wykorzystanych godzin w ciągu roku. Jeżeli w ciągu dnia nie mamy co robić zdecydowanie polifaza nie jest wskazana, bo będziemy się jeszcze bardziej nudzić. Metodę tą stosują niektórzy biznesmeni. Podobno sam Da Vinci stosował sen polifazowy :)

Zgłoś naruszenie
sen

milibarcamili

ha sama śpię około 4-5 hej w ciągu doby czasem i mniej. Jako filmowiec mam mnóstwo zajęć a dobrze wykorzystany czas to najlepsze co może być. czy czuje się zmęczona? Nie a chodzę tak od jakiś 13 lat i nigdy nie narzekam na brak snu. Kwestia organizmu i obserwacji swojego ciała. mam mnóstwo czasu na wszystko i nie tracę ani chwili na nudę; )

31.12 o 12:25       | 

Nieoceniona12

bardzo ciekawe :D no normalnie zainteresowałas mnie mega. Ja jestem zdania, że z tym snem to kwestia przyzwyczajenia...codziennie chodzę spać 21:30-22:30 i wstaje równo 6. w sobotę u koleżanki poszłyśmy spać o 4...także wstałam o 6 :D i to z taką energią jak zawsze!

7.11 o 19:12       | 

monroe94

Ja śpię 7 godzin w nocy i godzinę w ciągu dnia. Jestem spiochem i potrzebuje snu inaczej nie mam energii na nic. Jako nastolatka spałam jeszcze wiecej

20.08 o 18:30   1  | 

Dziewczyna_fit

kiedy masz te drzemki?

20.08 o 17:48       |  Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
traveller
majaolaz
milibarcamili
ibilanicz
Rozali

Użytkownicy także przypinają:

ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY