eleonor

eleonor

Dodane 17.01 o 18:31
Obserwuj
DUDA MUSI ODEJŚĆ!
Mimika Prezydenta Dudy już od początku jego kadencji jest najbardziej jego zauważalną cechą. "Prezydent Niezłomny" chętnie i często "stroi miny", i to zazwyczaj raczej niezbyt mądre i w zupełnie nieodpowiednim kontekście sytuacyjnym, a jego dowcipy są równie zawstydzające.  Jego zdjęcie z Oval Office, gdzie stoi obok Trumpa jak młodszy referent składający u szefa podanie o urlop, jeszcze gorsze. Zdjęcie jego minek i gestów za plecami Merkel i Macrona wyglądało jak IIB na wycieczce szkolnej. Przykłady można mnożyć. 
Polska zasługuje i potrzebuje prezydenta, który będzie ją godnie reprezentował.

DUDA MUSI ODEJŚĆ!


Mimika Prezydenta Dudy już od początku jego kadencji jest najbardziej jego zauważalną cechą. "Prezydent Niezłomny" chętnie i często "stroi miny", i to zazwyczaj raczej niezbyt mądre i w zupełnie nieodpowiednim kontekście sytuacyjnym, a jego dowcipy są równie zawstydzające. Jego zdjęcie z Oval Office, gdzie stoi obok Trumpa jak młodszy referent składający u szefa podanie o urlop, jeszcze gorsze. Zdjęcie jego minek i gestów za plecami Merkel i Macrona wyglądało jak IIB na wycieczce szkolnej. Przykłady można mnożyć.
Polska zasługuje i potrzebuje prezydenta, który będzie ją godnie reprezentował.

Zgłoś naruszenie

Tili

Patrząc na twoja twarz też sądzę że powinnaś odejść xD. A Duda jest jaki jest ale przynajmniej ortografię zna, nie to co poprzednik...

19.01 o 14:26      2  |  1

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię

Użytkownicy także przypinają:

ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY