Więcej zszywek z tablicy

zdrowie

Dzień 1. 13.O3.16r
Siemaank...
cześć dziewczyny,znacie jak...
4 DZIEN: 
uff,kolejny dzień...
3 DZIEŃ: 
Heo,jejku wreszci...
2 DZIEŃ:
Hej,zaczynam poraz...
chudzinkoa1

chudzinkoa1

Dodane 13.03 o 15:26
Obserwuj
Dzień 1. 13.O3.16r
Siemaanko, nie wiem od czego zacząć. Ale chyba można już na wstępie domyślić się o co chodzi. Chciałabym razem z wami, wspólnymi siłami przejść na zdrowe, regularne odżywianie! Od dziś, tak.. juz od teraz! Mam już dosyć tych słodyczy. Kocham je, równocześnie nienawidząc. Chciałabym razem z wami działać i  dzielic się swoimi osiągnięciami, bo w kupie zawsze raźniej! Mam nadzieje ze juz od dziś będę mogła spotkać na swojej drodze choc jedna osobę, z którą będziemy się motywować! Życze wam powodzenia i liczę na odzew! Trzymajcie się laaseczki! :)

Dzień 1.

13.O3.16r
Siemaanko, nie wiem od czego zacząć. Ale chyba można już na wstępie domyślić się o co chodzi. Chciałabym razem z wami, wspólnymi siłami przejść na zdrowe, regularne odżywianie! Od dziś, tak.. juz od teraz! Mam już dosyć tych słodyczy. Kocham je, równocześnie nienawidząc. Chciałabym razem z wami działać i dzielic się swoimi osiągnięciami, bo w kupie zawsze raźniej! Mam nadzieje ze juz od dziś będę mogła spotkać na swojej drodze choc jedna osobę, z którą będziemy się motywować! Życze wam powodzenia i liczę na odzew! Trzymajcie się laaseczki! :)

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

wakacyjna

Ja tez szukam osoby do motywacji :)

1  |  15.03 o 9:29  

chalesz

trzymam kciuki i życzę powodzenia ;*

1  |  14.03 o 19:03  

katarzynkaxd3

ja jestem na diecie tydzień, a słodyczy nie jem od jakichś trzech i wiesz co... i jest super! Wszystko zależy od nastawienia :) Będę obserwować Twoje osiągnięcia i trzymać mocno kciuki ;) Daj czadu!

1  |  14.03 o 9:07   Pokaż odpowiedzi

myszka110

trzymam kiciuki ! ja zaczelam dwa tyg temu kiedy to przestalam wcinac slodycze, bylam silna az do tego weekendu. znienawidzilam sama siebie i slodycze tez. a waga wrocila w dwa dni :( (taka mala anegdotka- nie popelniaj tego bledu) czas powiedziec sobie DOŚĆ... mam nadzieje ze obie w tym wytrwamy ! powodzenia :*

1  |  13.03 o 17:30   Pokaż odpowiedzi

Kajamira

powodzenia, obserwuje Twoja droge :)

1  |  13.03 o 16:45  

flavou

powodzenia :P

1  |  13.03 o 16:01  

Ciasteczkowa1

Na pewno sie uda powodzenia ;)

1  |  13.03 o 15:36   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: