Więcej zszywek z tablicy

Mój styl

Dziewczyny ja z pytaniem! M...
Moda się zmienia a wraz z n...
Ciężka praca ale warto się ...
Diana95

Diana95

Dodane 24.07 o 19:43
Obserwuj
Dziewczyny ja z pytaniem! Mam bardzo grube uda. Chce ćwiczyć 8 min cardio + 14 min trening na szczupłe uda + 20 trening na spalanie. Chce te 3 treningi pod rząd? Cy kolejność jest obojętna? Czy powinnam ćwiczyć codziennie czy co 2 dni? Proszę o rady, dziś robiłam lżejszy trening przygotowujący a od jutra zaczynam!

Dziewczyny ja z pytaniem!

Mam bardzo grube uda. Chce ćwiczyć 8 min cardio + 14 min trening na szczupłe uda + 20 trening na spalanie. Chce te 3 treningi pod rząd? Cy kolejność jest obojętna? Czy powinnam ćwiczyć codziennie czy co 2 dni? Proszę o rady, dziś robiłam lżejszy trening przygotowujący a od jutra zaczynam!

Zszywka przypięta także na tablicach:
Be Fit
Zgłoś naruszenie

iza_pr

Ja miałam podobny problem. Możesz spróbować ćwiczyć w domu, ale polecam Ci współpracę z trenerem, bo poza doborem ćwiczeń dopasuje Ci też dietę, która też jest bardzo ważna w czasie ćwiczeń. Mogę Ci polecić swojego michalwrzosek.pl/. Michał jest specjalistą w swojej dziedzinie i bardzo kompetentną osobą, warto się z nim skontaktować, bo prowadzi też porady online. Ja jestem bardzo zadowolona. Trzymam kciuki za Twoje sukcesy, pozdrawiam!

 |  6.03 o 18:22  

lenaa87

według mnie najpierw ćwicz zestaw na uda (ćw.siłowe), a po nich cardio. Poza tym wykonując systematycznie jakies ćwiczenia zobaczysz po jakimś czasie efekty. Chociaz moim zdaniem najlepsze na nogi jak i w ogole figurę jest bieganie.

2  |  24.07 o 23:46   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: