Więcej zszywek z tablicy

co dalej? :)

Czy ktoś ćwiczący na siłown...
Rozciąganie do szpagatu
no dobra od dzisiaj zaczyna...
Dziewczyny jakie zestawy ca...
Dziewczyny jakie ćwiczenia ...
maura17

maura17

Dodane 28.06 o 10:25
Obserwuj
Dziewczyny jakie ćwiczenia jesteście w stanie polecić na spalenie tłuszczu z brzucha? Aktualnie biegam, robię tiffany na boczki oraz callanetics. Widzę, że z brzuchem idzie opornie :< Jakie propozycje?

Dziewczyny jakie ćwiczenia jesteście w stanie polecić

na spalenie tłuszczu z brzucha? Aktualnie biegam, robię tiffany na boczki oraz callanetics. Widzę, że z brzuchem idzie opornie :< Jakie propozycje?

Zszywka przypięta także na tablicach:
FIT
Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

MagdaMilo

Nie ma ćwiczeń na spalenie tłuszczu z danej partii ciała, możesz wzmocnić dane mięśnie, ale nie spalić tłuszcz z wybranego miejsca, tłuszcz zchodzi z ciała równomiernie i to uwarunkowane genetycznie (tak jak są ci, co np. tyją w uda i pośladki, to nie powiedzą 'hej, ciało, weź utyj w innym miejscu, a schudnij z ud').

 |  28.06 o 11:03  

JustBeFit199007

z brzucha tluszczyk niestety schodzi na samym koncu... musisz wprowadzic scisla diete, a nawet moze przejsc na redukcje i zaczac cwiczyc cardio :) niestety ciezki proces, ktory zabiera duzo czasu i potrzeba wiele wyrzeczen na niego :) sama walcze caly czas z brzuchem, efekty sa, ale nie jest to brzusio taki jak mi sie marzy ,czyli cieniutka skorka bez grama tluszczu z delikatnie zarysowanymi miesniami, zwlaszcza skoncymi :)

 |  28.06 o 10:47  

Katarzyns

rob to wszystko dalej, potrzeba wiele miesiecy, zeby byly jakiekolwiek efekty, wiem po sobie. tluszcz na brzuchu jest najciezszy do spalenia. trzeba cwiczyc cale cialo, zeby zrzucic brzuszek :)

 |  28.06 o 10:29   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: