Więcej zszywek z tablicy

Mój styl

Dziewczyny mam problem. Mam...
NFTM76

NFTM76

Dodane 28.01 o 16:07
Obserwuj
Dziewczyny mam problem. Mam naturalne gęste blond włosy do pasa. Niestety badzo szybko sie plączą i wyglądają jak siano. Macie pomysły co moge z nimi zrobić? Bądź jak je troche rozjaśnić bez farbowania? Z góry dziękuję za wszystkie rady ♥

Dziewczyny mam problem.

Mam naturalne gęste blond włosy do pasa. Niestety badzo szybko sie plączą i wyglądają jak siano. Macie pomysły co moge z nimi zrobić? Bądź jak je troche rozjaśnić bez farbowania? Z góry dziękuję za wszystkie rady ♥

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Wisienka09

po co je jeszcze rozjaśniać, przecież mają piękny kolor

1  |  29.01 o 0:37   Pokaż odpowiedzi

ale_jak_to

i zapraszam na grupę na fb: włosin. Tam wszystkiego się dowiesz o pielęgnacji i o kosmetykach :D Jeżeli włosy się puszą to jest za mało: emolientów, protein; za dużo: humektantów. Jeżeli są jak siano: Niedobór: emolientów; nadmiar: humektantów i nadmiar/niedobór protein. Ja bym najpierw spróbowała je dociążyć po odzywce nawilżającej/proteinwej odżywką emolientową żeby domknąć łuski włosów. Może pomóc :)

2  |  28.01 o 22:18   Pokaż odpowiedzi

ale_jak_to

poczytaj o równowadze PEH. :)

1  |  28.01 o 22:11  

onlypain

mi bardzo pomógł szampon long4lashes. uwielbiam go. włosy są mocniejsze, zdrowsze i nie są juz matowe. gorąco polecam ;)

1  |  28.01 o 22:00  

lena25

Hej myślę, że powinnaś o nie lepiej zadbać.. Najprawdopodobniej potrzebują dość mocnego odżywienia jak i nawilżenia. Zastosuj jakieś dobre maski do włosów, polecam również olejowanie.. W moim przypadku jaknajbardziej się to sprawdziło. Możesz też trochę je skrócić.

3  |  28.01 o 16:22   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: