Więcej zszywek z tablicy

•CYTATY•

✨✨✨
///
///
„”.
///
Dziś właśnie ukończyłam po ...
„”
///
Tylko tyle ... ✨
Dokładnie tak .
✨
„”
///
„”✨
✨
///
♡ ♡ ♡
•.•
*.*
;D
///
Dokładnie
///
...
„”.
„”
Truskaweczka_22

Truskaweczka_22

Dodane 19.07 o 19:26
Obserwuj
Dziś właśnie ukończyłam po 6 miesiącach staż . Kiedyś pisałam o tym że mam mobbing w pracy . Wyzywanie , dogadywanie itp. Nie mogłam zrezygnować Milan taką sytuacje ze musiałam zostać . Gdy zaczęłam myślałam ze zrezygnuje , wylane łzy ... Dzięki wsparciu moich najbliższych dałam radę , mówiłam sobie „nie daj się dziewczyno !” Nie dałam się a dużo się na uczyłam jacy są ludzie. Dla kogoś to nic dla mnie to dużo zwłaszcza ze jestem osobą nie śmiałą... Wygrałam i dałam radę . Wiem jedno że ten staż dał mi dużego kopa i wiele mnie na uczył . Teraz wiem ze jestem silna , dziękuje .

Dziś właśnie ukończyłam po 6 miesiącach staż .

Kiedyś pisałam o tym że mam mobbing w pracy . Wyzywanie , dogadywanie itp. Nie mogłam zrezygnować Milan taką sytuacje ze musiałam zostać . Gdy zaczęłam myślałam ze zrezygnuje , wylane łzy ... Dzięki wsparciu moich najbliższych dałam radę , mówiłam sobie „nie daj się dziewczyno !” Nie dałam się a dużo się na uczyłam jacy są ludzie. Dla kogoś to nic dla mnie to dużo zwłaszcza ze jestem osobą nie śmiałą... Wygrałam i dałam radę . Wiem jedno że ten staż dał mi dużego kopa i wiele mnie na uczył . Teraz wiem ze jestem silna , dziękuje .

Zgłoś naruszenie

tajedynawsoimrodzaju

Bardzo ci współczuje dziewczyno! Ja nie miałam mobbing w pracy ale w szkole i to parę lat. Efekt? Zniszczona psychika , anoreksja , depresja itp. Dziś jestem silniejsza niż kiedykolwiek. Trzymaj się <3

25.07 o 14:46   1  |  Pokaż odpowiedzi

Hellas26

Do przodu , uczymy się my sami a ludzie mają w tym udział jaki ? dobry obserwator zauważy prędzej czy później.Każda wiedza dobra .W chwilach sukcesu dodaje skrzydeł a w złych daje schronisko.

20.07 o 13:00      1  |  Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
Hellas26

Użytkownicy także przypinają:

ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY