Więcej zszywek z tablicy

•CYTATY•

„”.
;(((
///
Nadeszła ta chwila i zatrzy...
Uwaga! To nie jest czas na ...
✨
„✨”
„”.
Nie każdy ma taką mamę ...
„”.
///
„”✨
Warto :)
Dokładnie tak !
„”.
„”.
„”.
„”
///
...
✨✨✨
///
///
„”.
Truskaweczka_22

Truskaweczka_22

Dodane 19.07 o 19:26
Obserwuj
Dziś właśnie ukończyłam po 6 miesiącach staż . Kiedyś pisałam o tym że mam mobbing w pracy . Wyzywanie , dogadywanie itp. Nie mogłam zrezygnować Milan taką sytuacje ze musiałam zostać . Gdy zaczęłam myślałam ze zrezygnuje , wylane łzy ... Dzięki wsparciu moich najbliższych dałam radę , mówiłam sobie „nie daj się dziewczyno !” Nie dałam się a dużo się na uczyłam jacy są ludzie. Dla kogoś to nic dla mnie to dużo zwłaszcza ze jestem osobą nie śmiałą... Wygrałam i dałam radę . Wiem jedno że ten staż dał mi dużego kopa i wiele mnie na uczył . Teraz wiem ze jestem silna , dziękuje .

Dziś właśnie ukończyłam po 6 miesiącach staż .

Kiedyś pisałam o tym że mam mobbing w pracy . Wyzywanie , dogadywanie itp. Nie mogłam zrezygnować Milan taką sytuacje ze musiałam zostać . Gdy zaczęłam myślałam ze zrezygnuje , wylane łzy ... Dzięki wsparciu moich najbliższych dałam radę , mówiłam sobie „nie daj się dziewczyno !” Nie dałam się a dużo się na uczyłam jacy są ludzie. Dla kogoś to nic dla mnie to dużo zwłaszcza ze jestem osobą nie śmiałą... Wygrałam i dałam radę . Wiem jedno że ten staż dał mi dużego kopa i wiele mnie na uczył . Teraz wiem ze jestem silna , dziękuje .

Polubili: Hellas26
Zgłoś naruszenie

tajedynawsoimrodzaju

Bardzo ci współczuje dziewczyno! Ja nie miałam mobbing w pracy ale w szkole i to parę lat. Efekt? Zniszczona psychika , anoreksja , depresja itp. Dziś jestem silniejsza niż kiedykolwiek. Trzymaj się <3

1  |  25.07 o 14:46   Pokaż odpowiedzi

Hellas26

Do przodu , uczymy się my sami a ludzie mają w tym udział jaki ? dobry obserwator zauważy prędzej czy później.Każda wiedza dobra .W chwilach sukcesu dodaje skrzydeł a w złych daje schronisko.

1  |  20.07 o 13:00   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają:

DO GÓRY