Więcej zszywek z tablicy

Dania fit

,,,
Spalacze tlusczu - moja nie...
Spalacze tluszczu - Zestaw ...
Dzisiejszy set*
Dzisiejszy set* Banan/dakty...
Piątkowy set* 1.jogurty gre...
AsiaPat

AsiaPat

Dodane 15.04 o 12:38
Obserwuj
Dzisiejszy set* Banan/daktyle/siemie/jogurt grecki 2. Salata lodowa/pomidory czerwone/zielone/oliwa z oliwek/ocet balsamiczny/ser żółty/papryka ostra 3.tunczyk/salata lodowa/pomidory/oliwa z oliwek/ocet balsamiczny/4.indyk smazony z panierce/salata lodowa/pomidory czerwone/zielone/oliwa/pieprz/papryka. Do tego śniadanie jaja na pomidorach, i zupa krem z marchwi i mleka migdałowego. Dziś trening :)

Dzisiejszy set* Banan/daktyle/siemie/jogurt grecki 2.

Salata lodowa/pomidory czerwone/zielone/oliwa z oliwek/ocet balsamiczny/ser żółty/papryka ostra 3.tunczyk/salata lodowa/pomidory/oliwa z oliwek/ocet balsamiczny/4.indyk smazony z panierce/salata lodowa/pomidory czerwone/zielone/oliwa/pieprz/papryka. Do tego śniadanie jaja na pomidorach, i zupa krem z marchwi i mleka migdałowego. Dziś trening :)

Zszywka przypięta także na tablicach:
dieta bez glutenu i bogata w żelazo
Zgłoś naruszenie

Lena_96

mam pytanie ;) Ty te wszystkie warzywka wrzucasz surowe czy gotujesz\smarzysz niektóre z nich? Szczególnie jestem ciekawa jeśli chodzi o brokuły, robisz coś z nimi?

 |  12.04 o 20:44   Pokaż odpowiedzi

Arabeska_Music

bardzo fajnie to wszystko wygląda i super, że tyle warzyw ;) sama też uwielbiam warzywa i nie rozumiem ludzi, którzy praktycznie ich nie jedzą :D

 |  12.04 o 13:41   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: