Więcej zszywek z tablicy

Humor

Mamuśka postanowiła założyć...
Gdy pogoda za oknem nie roz...
prezent na ślub
"Here we are in the he...
Podsumowanie 2 sezonu "...
Zapraszam na bloga: siostry...
Kiedy szesnastoletnia Tessa...
Zapraszamy na bloga: siostr...
Poznaj Świat Łowców. Świat,...
Czasem dzieci potrafią cię ...

Więcej zszywek ze źródła

siostry-pinkyandmozg.blogspot.com

Na blogu nowy wpis z serii ... CzaroMarownik to nie tylko ... Baśniowa sesja w innej, złe... 3 część "Czerwonej Kró... 3 część cyklu "Czerwon... Illuminae to powieść, która... Illuminae to powieść, która... Obóz wojskowy dla uczniów T... Gdy pogoda za oknem nie roz...

Gdy pogoda za oknem nie rozpieszcza, zapraszamy do

świata Czerwonej Królowej. (link po kliknięciu w zdjęcie)
Walka pomiędzy rosnącą w siłę armią rebeliantów a światem, w którym liczy się kolor krwi, przybiera na sile. Mare Barrow ma czerwoną krew, taką samą jak zwykli ludzie. Jednak jej zdolność kontrolowania błyskawic – nadprzyrodzona moc zarezerwowana dla Srebrnych – sprawia, że rządzący chcą wykorzystać dziewczynę jako broń.
Mare odkrywa, że nie jest jedyną Czerwoną, która posiada umiejętności charakterystyczne dla Srebrnych. Są też inni. Ścigana przez okrutnego króla Mavena wyrusza na wyprawę, aby zrekrutować Czerwono-Srebrnych do armii powstańców gotowych walczyć o wolność. Wielu z nich straci życie, a zdrada stanie się chlebem powszednim. Mare musi też zmierzyć się z mrokiem, który ogarnął jej duszę. Czy sama stanie się potworem, którego próbuje pokonać?

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: