zimna_jak_lod

zimna_jak_lod od suzumesan

Dodane 28.02 o 22:56
Obserwuj
Goblin
  
Życie trwające bez końca, po jakimś czasie może się znudzić. Kim Shin  jest goblinem, który wiedzie nieśmiertelne życie, czuwając nad ludzkimi duszami. Mieszka z Wang Yeo , ponurym żniwiarzem cierpiącym na amnezję, który pomimo tej dolegliwości wciąż wykonuje swoją pracę, kierując ludzkie dusze do zaświatów. Yoo Deok Hwa  jest zbuntowanym dziedzicem wielkiej fortuny, którego rodzina od pokoleń opiekowała się Goblinem. Gdy Shin stał się zmęczony swoim nieśmiertelnym życiem, zaczyna się zastanawiać, czy nie znaleźć śmiertelnej panny młodej, która pomogłaby mu stać się człowiekiem. Czy Ji Eun Tak , pogodna uczennica szkoły średniej, która zakochała się w Shinie, bądź Kim Sun , sympatyczna właścicielka restauracji serwującej kurczaki, mogą dzierżyć klucz do przyszłości Shina?

Goblin


Życie trwające bez końca, po jakimś czasie może się znudzić. Kim Shin jest goblinem, który wiedzie nieśmiertelne życie, czuwając nad ludzkimi duszami. Mieszka z Wang Yeo , ponurym żniwiarzem cierpiącym na amnezję, który pomimo tej dolegliwości wciąż wykonuje swoją pracę, kierując ludzkie dusze do zaświatów. Yoo Deok Hwa jest zbuntowanym dziedzicem wielkiej fortuny, którego rodzina od pokoleń opiekowała się Goblinem. Gdy Shin stał się zmęczony swoim nieśmiertelnym życiem, zaczyna się zastanawiać, czy nie znaleźć śmiertelnej panny młodej, która pomogłaby mu stać się człowiekiem. Czy Ji Eun Tak , pogodna uczennica szkoły średniej, która zakochała się w Shinie, bądź Kim Sun , sympatyczna właścicielka restauracji serwującej kurczaki, mogą dzierżyć klucz do przyszłości Shina?

Polubili: kaszera
Zszywka przypięta także na tablicach:
Przypięcia Filmy&Seriale&Bajki
Zgłoś naruszenie

zimna_jak_lod

Zaczęłam niedawno oglądać i mi się spodobało :) To moja pierwsza pozycja z takiego gatunku i pozytywnie się zaskoczyłam. Fabuła się tylko trochę ciągnie momentami i zbyt pobieżnie wszystko wyjaśniają, ale poza tym nie ma się do czego przyczepić. Piękny soundtrack, zdjęcia, bohaterowie (Żniwiarz i Goblin to moje nowe miłości hehe ;)), niezły humor. Polecam :D

 |  28.02 o 22:55  

miko_1

Pozycja obowiązkowa <3 czekam na specjale :)

 |  27.01 o 12:23  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: