Więcej zszywek z tablicy

gryll

Przekąski z Grilla – TOP 15...
Szaszłyki z warzyw marynowa...
grillowane pieczarki Składn...
Dania i Przekąski z Grilla ...
Moniloff

Moniloff od mroofca

Dodane 3.08 o 18:58
Obserwuj
grillowane pieczarki Składniki: · małe pieczarki · kawałek masła lub oliwa z oliwek · sól czosnkowa · suszona natka pietruszki · pieprz czarny Pieczarki obieramy i odcinamy im nóżki. Masło topimy, dodajemy natkę pietruszki, pieprz i sól czosnkową – proponuję na raty, bo łatwo jest przesolić. Na patyczki do szaszłyków nadziewamy pieczarki – najlepiej nabijać bliżej pieczarkowego kapelusza, wtedy nie będą pękać. Szaszłyki układamy na rozgrzanej patelni grillowej lub tradycyjnym grillu. Smarujemy z wierzchu pędzelkiem maczanym w maśle z przyprawami. Przewracamy na drugą stronę i smarujemy ponownie. Grillujemy do zezłocenia. Jeśli przygotowujemy na patelni grillowej dużą porcję pieczarek, to warto co kolejną zmianę przetrzeć patelnię papierowym ręcznikiem, żeby pozbyć się przypalonego masła.

grillowane pieczarki Składniki: · małe pieczarki

· kawałek masła lub oliwa z oliwek · sól czosnkowa · suszona natka pietruszki · pieprz czarny Pieczarki obieramy i odcinamy im nóżki. Masło topimy, dodajemy natkę pietruszki, pieprz i sól czosnkową – proponuję na raty, bo łatwo jest przesolić. Na patyczki do szaszłyków nadziewamy pieczarki – najlepiej nabijać bliżej pieczarkowego kapelusza, wtedy nie będą pękać. Szaszłyki układamy na rozgrzanej patelni grillowej lub tradycyjnym grillu. Smarujemy z wierzchu pędzelkiem maczanym w maśle z przyprawami. Przewracamy na drugą stronę i smarujemy ponownie. Grillujemy do zezłocenia. Jeśli przygotowujemy na patelni grillowej dużą porcję pieczarek, to warto co kolejną zmianę przetrzeć patelnię papierowym ręcznikiem, żeby pozbyć się przypalonego masła.

Zszywka przypięta także na tablicach:
grill grill Pomysły Grill +2 innych
Zgłoś naruszenie

dianka1033

Bardzo polecam spróbować bo naprawde warto :) z wierzchu chrupiace w środku soczyste. Tylko ja daje więcej przypraw żeby były pikantne troszke ;)

 |  24.05 o 13:42  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: