Więcej zszywek z tablicy

Odchudzanie

Hej dziewczyny. Niestety st...
Jakie ćwiczenia polecacie n...
zaczarowana69

zaczarowana69

Dodane 22.02 o 19:30
Obserwuj
Hej dziewczyny. Niestety straciłam motywację przez ostatnie miesiące od września wgl nie ćwiczylam i jadłam praktycznie jogurty. Oczywiście przez to teraz wyglądam masajrycznie. Przytyłam aż 3 kg. A to wszystko przez nową szkołę i więcej nauki oraz to ze jestem w internacie. W domu praktycznie co dziennie pomagałam rodzicom, a teraz tylko siedzę i się uczę.. Masakra.. Tak bardzo bym chciała chodzić na siłownię, lecz niestety z powodu braku pieniędzy nie jest to możliwe.. Chce wreszcie zacząć biegać, bo w wakacje biegałam 10 km 5 razy w tyg. Kochałam to. Tylko teraz najtrudniejszy jest ten 1 raz, bo jestem taka leniwa, ze nigdy mi się nie chce... Mam jeszcze takie pytanie: na pupę najlepsze są przysiady czy lepiej stawić na jakieś cw na YT? Wolicie na ciało ( brzuch ) Mel B czy Chodakowska? Co zrobić by łydki się tak bardzo nie umieściły podczas biegania i czy bardzo się umięsnią po skakance?

Hej dziewczyny.

Niestety straciłam motywację przez ostatnie miesiące od września wgl nie ćwiczylam i jadłam praktycznie jogurty. Oczywiście przez to teraz wyglądam masajrycznie. Przytyłam aż 3 kg. A to wszystko przez nową szkołę i więcej nauki oraz to ze jestem w internacie. W domu praktycznie co dziennie pomagałam rodzicom, a teraz tylko siedzę i się uczę.. Masakra.. Tak bardzo bym chciała chodzić na siłownię, lecz niestety z powodu braku pieniędzy nie jest to możliwe.. Chce wreszcie zacząć biegać, bo w wakacje biegałam 10 km 5 razy w tyg. Kochałam to. Tylko teraz najtrudniejszy jest ten 1 raz, bo jestem taka leniwa, ze nigdy mi się nie chce... Mam jeszcze takie pytanie: na pupę najlepsze są przysiady czy lepiej stawić na jakieś cw na YT? Wolicie na ciało ( brzuch ) Mel B czy Chodakowska? Co zrobić by łydki się tak bardzo nie umieściły podczas biegania i czy bardzo się umięsnią po skakance?

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

klaudujab

no to dawaj na triathlon odrazu

 |  23.02 o 20:38  

You_Only_Live_Once_

Idź i zacznij biegać juz jutro! Nie warto zwlekać, bo do lata już tak blisko :) Życzę powodzenia i wytrwałości :* Jestem z Tobą <3

 |  22.02 o 23:38   Pokaż odpowiedzi

MuffinkaWaniliowa

Zdecydowanie Mel B :) miło sie z nia ćwiczy, widać, ze sie poci i jest taka radosna :) aż chce sie wracać do treningu!

1  |  22.02 o 19:55   Pokaż odpowiedzi

inspiracje_kolacje

Rusz sie i biegnij, ja nie biegalam pół roku i ruszylam, biegam juz prawie drugi miesiac :) teraz biegam cwicze i mam sie super. Na posladki najlepsze przysiady,sumo przysiady,wymachy nóg,przysiady z wyskokiem. By łydki były smukłe zawsze rozciągaj się - mi z łydek uciekły dwa cm.

 |  22.02 o 19:44   Pokaż odpowiedzi

kamila_kuczmarska

Też mam problem z motywacją jeżeli chodzi o umięśnienie nóg podczas biegania to raczej u każdego człowieka inaczej to przebiega więc nie zawsze da rade to jakoś powstrzymać a po skakance bynajmniej u mnie nie zauważyłam by mi jakoś bardzo umięśniły

 |  22.02 o 19:43   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: