Więcej zszywek ze źródła

www.instagram.com

Już grudzień, pierwszy śnie... ........... Czy tylko nam tak szybko uc... .... Lubisz trenować według plan...
didaska

didaska

Dodane 5.04 o 19:13 z

www.instagram.com

Obserwuj

Hej!


Przychodzę dzisiaj do Was z postem na temat kursu botanika od @powtorka_z_biologii. Co o nim sądzę, jak to wygląda.
Zacznijmy od liczb: - Kurs kosztuje 45 zł - Składa się z 9 części ( tkanki I, tkanki II, korzeń, liść, łodyga, mszaki, paprotniki, nagonasienne, okrytonasienne) - Każda część trwa średnio 12 minut - Cały kurs trwa łącznie prawie 2 godziny.

A teraz moja opinia :) Przez jakiś czas zastanawiałam się nad tym kursem, ale jak @biolchemicznie napisała mi, że jest super, to wiedziałam że na pewno muszę go mieć.
Uważam, że jest to idealna forma powtórki, obejrzałam go już parę razy i mogę z czystym sumieniem polecić.
❤ Bardzo fajne animacje
❤ Czytelne schematy ❤ Mega podoba mi się głos lektorki :D ❤ Fajna forma przekazu. Nie zawsze człowiek jest w stanie powtarzać czytając, więc jak nie mogę czytać, bo np. robię hybrydy to puszczam sobie ten kurs, zawsze zostaje więcej w głowie.
Wrzucę też parę fragmentów kursu i przypomnę w wyróżnionych relacjach, żeby to nie znikło i żebyście mogli zobaczyć jak to wygląda :) Ja nie żałuję zakupu, a wręcz przeciwnie, jestem bardzo zadowolona. Jeśli macie jakieś pytania to piszcie w komentarzach :) #study #studygram #matura #studygoals #matura2018 #studyhard #studyblr #notes #notestaking #notestagram #notatki #estudos #premed #biolchem

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię

Użytkownicy także przypinają:

ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY