Więcej zszywek z tablicy

Szkic

I nastepny mysle ze postępy...
Hej to moje pierwsze zabawy...
margerita15515

margerita15515

Dodane 19.08 o 23:20
Obserwuj
Hej to moje pierwsze zabawy w szkicowanie może ktoś oceni cos doradzi albo powie żebym dala sobie spokoj hehe

Hej to moje pierwsze zabawy w szkicowanie może ktoś

oceni cos doradzi albo powie żebym dala sobie spokoj hehe

Zgłoś naruszenie

opaczynskaula

Musisz pracować więcej cieniem, za ostre są te kontury wszystkie. Więcej światłocieni i rysunek nabierze takiej miękkości. Ćwicz na drobniejszych, mniejszych elementach. Weź na 1szy rzut martwą naturę ale np.samo jabłko i narysuj je ze wszystkimi plamami, cieniami itd. Ćwicz gdzie się da i rysuj na okrągło tzn. przed tv, w aucie itd.

23.08 o 19:52    | 

olyy

też jak zaczynałam, to właśnie podobnie wyglądało to jak twój rysunek, uwierz ze z praktyką nabierzesz dużo, dużo wprawy i będzie coraz lepiej. Ja osobiście nie rysowalam dla siebie, tylko ze względu na to jakiego zawodu się uczyłam, więc naprawdę można dużo się nauczyć

22.08 o 11:01       | 

Garadiella

ćwicz

21.08 o 20:27      1  | 

Hellas26

Pamiętam kiedyś w przedszkolu rozmowę nieprofesjonalnej nauczycielki - jak pani dziecko brzydko rysuje wprost to wykrzyczała aby wszyscy słyszeli a w oddali odezwał się głos " czy widziała pani rysunki Pablo Picasso? Może proporcje są ważne tak jak szkoła jak najbardziej ale artystą każdy może być i tu bez ograniczeń wszystko zależy od widza i ręki choć porady profesjonalne zawsze dobrze widziane .

20.08 o 6:47      1  |  Pokaż odpowiedzi

Xilean

Jeśli chcesz aby twoje rysunki wyglądały realistycznie będziesz musiała pamiętać o proporcjach oraz o nadawaniu cieni. Musisz zacząć od planowania (wielkość i położenie oczu itp.). Jednym z błędów w tym rysunku jest to że usta mają ciemny kontur i to że są zbytnio wyodrębnione, oczy powinny być odrobinkę dalej od siebie, a szyja powinna być dwa razy grubsza. Reszta jeśli chodzi o proporcje jest bardzo dobra. Podobają mi się włosy które namalowałaś ale powinny być bardziej ocieniowane zwłaszcza tam gdzie się skupiają oprócz nich powinny być też ocieniowane policzki i podbródek. Rysunek bardzo mi się podoba a to co wymieniłem to drobne niedociągnięcia. :)

20.08 o 0:03    |  Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
Daria3859
Remik128
emily29_08
Hellas26
Monika2424
martynastefanska

Użytkownicy także przypinają:

ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY